Małgorzata Rozenek o poranku dodała nowe zdjęcia z Heniem. Internauci są oczarowani: „Najpiękniejsza miłość”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie dodała nowe zdjęcia, na których towarzyszy jej Henio. Internauci są oczarowani chłopcem.

Małgorzata Rozenek udowadnia, że macierzyństwo i kariera mogą iść w parze. W tym roku została mamą po raz trzeci. Wraz z Radosławem Majdanem powitali na świecie synka, Henia. Gwiazda już dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy. Nagrała nową serię Projektu Lady i od tego momentu nie zwalnia tempa. Prowadzi konto na Instagramie, podejmuje się nowych projektów.

Niedawno zagrała w filmie Patryka Vegi. By jak najlepiej wcielić się w swoją postać, wzięła udział w szkoleniach aktorskich. Na potrzebę projektu przeszła sporą metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci. Gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym ma na sobie ciemną kreację, tatuaże i nową fryzurę. W pierwszej chwili jest nie do poznania.

Małgorzata Rozenek z Heniem. Rozkoszny kadr podbija sieć

Chociaż Małgorzata Rozenek nie narzeka na brak obowiązków, rodzina jest dla niej priorytetem. Każdą wolną chwilę spędza z mężem i dziećmi, o czym prawie codziennie informuje w sieci. Tak jak w niedzielny poranek, gdy udostępniła rozkoszny kadr – leży w łóżku z najmłodszym synkiem, Heniem, który dotyka jej policzka. Gwiazda uwielbia takie momenty:

Najpiękniejsze poranki – napisała.

Chłopiec oczarował nie tylko mamę, ale także internautów. W komentarzach komplementują zdjęcia:

  • Ale piękne zdjęcie i najpiękniejsza miłość. Uwielbiam patrzeć na takie momenty.
  • Pani spojrzenie na każdym zdjęciu z Henryczkiem jest pełne miłości i wdzięczności to takie magiczne, piękne i niesamowite. Ściskam i życzę pięknej niedzieli.
  • Piękny widok. Mam 46 lat — zazdroszczę. Mam dorosłe już dzieci, ale taki mały skarb to CUD.

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Fotografie są rozczulające. Warto wspomnieć, że nie są to jedyne rodzinne zdjęcia, które w ostatnim czasie Instagramie udostępniła Małgorzata Rozenek. Kilka dni temu pochwaliła się fotkami z rodzinnego spaceru. Oprócz najmłodszego dziecka towarzyszyli jej starsi synowie oraz rodzice.


Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze

Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×