Szukaj

Małgorzata Rozenek dostała ważny telefon z TVN-u. Takich rewelacji raczej się nie spodziewała

Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek

Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek

Od jakiegoś czasu trwają spekulacje, kto zastąpi w DDTVN Kingę Rusin i Piotra Kraśkę. Mówi się, że może to być Małgorzata Rozenek. Są nowe informacje na ten temat.

Spekulacje na temat tego, kto będzie nowym prowadzącym DDTVN powstały w momencie, gdy wyszło na jaw odejście Kingi Rusin oraz Piotra Kraśki, którzy podjęli inne zawodowe wyzwania. Do tego tematu postanowił odnieść się dyrektor programowy, Edward Miszczak w czasie jesiennej prezentacji ramówki stacji:

Chciałem powiedzieć o jednym temacie, który bardzo interesował media, to znaczy o wszelkich zmianach, które są w Dzień Dobry TVN. Trwa teraz polowanie na nową parę, bo już wiadomo, że stacja musi przygotować nową parę. Chcę tylko państwu powiedzieć tyle, że testy trwają. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już w niedługim czasie będziemy gotowi do podania tych nazwisk, które dołączą do prowadzących – powiedział dyrektor programowy.

Nieoczekiwanie na liście nazwisk pojawiła się Małgorzata Rozenek,

Małgorzata Rozenek nową prowadzącą DDTVN?

Wszystko zaczęło się od żartu Małgorzaty Rozenek na jej profilu na Instagramie, kiedy na stwierdzenie jednego z fanów, że idealnie pasuje do śniadanówki, wyraziła swoją aprobatę.

Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących – napisała.

Okazuje się, że może być jedna z najmocniejszych kandydatek na stanowisko.

Gosia również jest brana pod uwagę w wyścigu do fotela „DDTVN”. W tym tygodniu Małgorzata miała bardzo ważny telefon od władz stacji. Ona sama nie ukrywa, że chciałaby się zmierzyć z tym wyzwaniem, wszystko jak zwykle rozbija się o czas, a tego u Gosi jest coraz mniej, odkąd zaczęła współpracę z TVN Style. Okazuje się, że jej instagramowy żart na temat poprowadzenia „DDTVN” w parze z Radziem padł na bardzo podatny grunt. Mimo wszystko wciąż mówimy o jednej z najpopularniejszych gwiazd stacji – mówił informator Pudelka.

Czy pod uwagę brany jest również Radosław Majdan? Jesteśmy ciekawi, na kogo postawi stacja.


Małgorzata Rozenek z telefonem

Małgorzata Rozenek z telefonem

Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się w roli prowadzącej DDTVN?

Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się w roli prowadzącej DDTVN?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na planie Top Model

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na planie Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×