Ups! Małgorzata Rozenek znowu pokazała za dużo. Tym razem nie zauważyła, że zsunął jej się dół od bikini

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Roznek z rodziną przebywa w Azji. Wypoczęta i opalona chętnie chwali się zdjęciami z wakacji. Tym razem jednak pokazała za dużo. Zsunęły jej się jej majtki od bikini. Ups!

Szczęśliwa, wypoczęta i opalona Małgorzata Rozenek nadaje do swoich fanów z Azji. Jeszcze przed świętami spakowała walizki i ruszyła w ciepłe rejony. Jej Instagram zalewają zdjęcia z urlopu. Nie brakuje tych, na których gwiazda chętnie odsłania nieco więcej ciała. Niedawno zsunął jej się stanik od kostiumu kąpielowego, a teraz pojawił się problem z majtkami.

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę z kostiumem kąpielowym

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. 9 lat temu producenci zaufali jej i zaangażowali do programu Perfekcyjna pani domu. To wtedy zaczęła się jej wielka kariera. W mig zdobyła sympatię widzów oraz kolejne oferty pracy – ma za sobą udział w takich produkcjach jak Azja Express, Piekielny hotel, Bitwa o dom, Project Runaway czy Projekt Lady.

Gosia idealnie połączyła życie zawodowe z prywatnym. W 2013 roku związała się z Radosławem Majdanem. Trzy lata później para postanowiła sformalizować swój związek. W czerwcu 2020 roku Małgorzata po długich staraniach urodziła Henia. Wychowują również Stanisława i Tadeusza, którzy są synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa.

Rozenek jest bardzo wszechstronna. Nie tylko kontynuuje karierę w telewizji, ale też założyła własną markę odzieżową. Do tego poszła z duchem czasu i jest rozchwytywana influencerką. Ma powiększającą się grupę fanów na Instagramie i to im właśnie zdaje relację ze swojego życia i nowych projektów.

Obecnie nadaje z Azji, gdzie przebywa na wakacjach z rodziną. Nie brakuje zdjęć gwiazdy w bikini – przypomnijmy, że po urodzeniu Henia, Rozenek na oczach widzów TVN wróciła do formy w imponującym tempie. Teraz chętnie chwali się efektami wyrzeczeń i treningów. W utrzymaniu formy pomaga jej też dieta wegetariańska, którą wprowadziła całej rodzinie.

Mimo doświadczenia w prowadzeniu social mediów Małgosia nie ustrzegła się przed wpadkami. Niejednokrotnie była krytykowana za nadużywanie programów do obróbki zdjęć, a teraz nie zauważyła, że zsunęły jej się majtki od bikini i pokazała nieco za dużo. Czy jednak się tym przejmie? Raczej nie, bo jest bardzo wprawiona w potyczkach z internetowymi hejterami i byle drobiazg nie jest w stanie jej wyprowadzić z równowagi.

Niefortunne zdjęcie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę

Małgorzata Rozenek na huśtawce

Małgorzata Rozenek na huśtawce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×