Małgorzata Rozenek nie płaci za wynajem pięknej willi! Wyznała, kto funduje jej ten luksus

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od zeszłego roku mieszka z rodziną w pięknej willi. Okazuje się, że nadal nie zrezygnowała z budowy wymarzonego gniazdka. Przyznała też, że to nie ona płaci za wynajem luksusowego lokum. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Jej przygoda z branżą zaczęła się nieco ponad dekadę temu od programu Perfekcyjna Pani Domu. Od tamtej pory wiele się w jej życiu zawodowym i prywatnym zmieniło. Nieustannie pnie się po kolejnych szczeblach kariery i nie może narzekać na brak bardzo korzystnych ofert. Obecnie jest jedną z gospodyń programu Dzień Dobry TVN

Małgosia przez kilka lat mocno zabiegała o to, by pojawić się w śniadaniówce. Swoją szansę otrzymała dopiero w sierpniu zeszłego roku. Od tamtej pory bryluje przed kamerami jako prowadząca poranny format. U jej boku pojawia się Krzysztof Skórzyński, z którym stworzyła ciekawy duet.

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać, jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą – mówił dziennikarz dla Jastrząb Post.

Małgosia nie może też narzekać na swoje życie prywatne. Gwiazda od 2016 roku jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Tuż przed debiutem w DDTVN gwiazda wraz z rodziną zamieszkała w pięknej willi. Właśnie przyznała, że nie płaci za jej wynajem.

Małgorzata Rozenek nie opłaca wynajmu willi. Gwiazda DDTVN zdradziła szczegóły

Małogorzata Rozenek przez długi czas szukała domu dla swojej rodziny. Razem z mężem gwiazda wychowuje trzech synów. Dwóch starszych, czyli 16-letni Stanisław i 12-letni Tadeusz są owocem jej poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Najmłodszy, czyli Henryk, który ma dwa lata, to syn jej obecnego męża. Do rodziny nalezą też cztery psy. Nic więc dziwnego, że gwiazda szukała większego lokum.

Prezenterka TVN wynajęła piękną i ogromną willę, której właścicielem jest Modest Amaro. W tabloidach natychmiast pojawiły się doniesienia o tym, że najem kosztuje ją kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Teraz w nowym wywiadzie ujawniła, że nie przejmuje się opłatami, ponieważ robi to ktoś inny.

To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej – przekazła w rozmowie z Faktem.

Dodała również, że nie odsunęła na bok pomysłu o budowie własnego, idealnego domu.

Mam takich swój wymarzony dom i on jest w trakcie realizacji i tu, jeśli możemy mówić o drożyźnie to jest to temat rzeka i spore wyzwanie. Wbrew pozorom jestem osobą bardzo rozsądną i nie wydaję pieniędzy lekką ręką i nie trwonię ich bez sensu. Może dlatego, że pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać, jak już byłam mamą i jak masz dzieci to zawsze odruchowo myślisz, żeby najpierw zaspokoić ich potrzeby. Nie da się tego zrobić, jeśli nie szanuje się pieniędzy, także wiem, co to znaczy je oszczędzać – dodała.

Jak widać Małgosia rozsądnie podchodzi do wydatków.

Małgorzata Rozenek o budowie domu

Małgorzata Rozenek dwa lata temu udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym mówiła o budowie domu. Wówczas gwiazda była na etapie załatwiania dokumentacji i uzgadniania formalności.

My jesteśmy dopiero na etapie załatwiania dokumentacji i całej papierologii, która ze względu na Covid bardzo się wydłużyła. Zmieniono przepisy w styczniu, wiec teraz jest tak, że już na etapie uzyskania pozwolenia na budowę musisz mieć dokładny, niezmienialny plan. To nie jest tak, że jak wcześniej mówiło się, że dom będzie tej wysokości, o takiej powierzchni i to wystarczyło do złożenia papierów, a potem był czas na to, żeby pewne rzeczy podogadywać. Teraz musi być to gotowe na początek. Jesteśmy na końcu tej drogi. Jesteśmy na końcu ustalania tego, jak to będzie wyglądało i rozpoczynamy wszystkie dokumentacje tak, żeby na wiosnę w marcu ruszyć z budową – mówiła w 2021 roku.


Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę

Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę

Małgorzata Rozenek wstrząśnięta śmiercią nastolatka

Małgorzata Rozenek wstrząśnięta śmiercią nastolatka

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ona nie jest prawnikiem. Skończyła administrację.

 • Gość pisze:

  Całe życie za darmo a wciąż mówi że wszystko to jej. Oszustka z UOKiK

 • Gość pisze:

  Wrzuca w koszty,a firma …jest jej

  • Gość pisze:

   Ale willa z basenem nie jest kosztem dla firmy odzieżowej, nie mieście się w niej fabryka ani sklep przecież to ewidentny przekręt do skarbówki a ta o tym jeszcze gada

  • Gość pisze:

   Ja też mam firmę i nie wrzucam w koszty firmy najmu własnego mieszkania („żadna firma za mnie tego nie płaci”)to absurd albo zmyśla albo jest serio głupia jeśli tak robi, 30 ty, koszt dla firmy z tytułu najmu domu…. przecież firma swoje koszty generuje sklep, pracownicy itp, jeśli dorzuci tam jeszcze 30 tys to zaraz upadnie sorry

  • Gość pisze:

   Ma wiecej niz jedna firme, jest tez wspolwlascicielem w branzy farmaceutycznej..

 • Gość pisze:

  W końcu trzeba było się przyznać jak już wszyscy pisali że ona tego wynajmu nie płaci tylko firma . Jeszcze jej Ktoś wierzy w te jej ciągle kłamstwa.

 • Gość pisze:

  Jak taka oszczędna to czemu kupuje takie drogie torebki😆

  • GośćTekla pisze:

   Sądzę, że tak jak wiele,,Gwiazd,,, wszelkie ubiory i precjoza są darowane w ramach REKLAMY. Podobnie z samochodami. Nie wierzę, że tak BEZCZELNIE wywołałyby swoje pieniądze

 • Gość pisze:

  No przecież żet nie Radosław pokrywa czynsz

 • Gość pisze:

  Firma wynajmuje to dla nas… też chcę taką firmę która dla mnie dom za 30 tys wynajmie. i zapłaci.. I to Pani Prawnik stwierdza?

 • Gość pisze:

  Jaka firma wynajmuje to dla nich? Ona wynajmuje i wrzuca czynsz w koszty firmy???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×