Szukaj

Trzeba sporej odwagi, żeby przyznać się do TEGO publicznie. Tylko Małgorzata Rozenek mogła to zrobić

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zwierzyła się w swoim programie Rozenek cudnie chudnie z pewnej przywary. Ta cecha jej charakteru jest niezłą motywacją do walki o sylwetkę sprzed ciąży. Co powiedziała gwiazda?

Małgorzata Rozenek nakręciła program – Rozenek cudnie chudnie, w którym udokumentowała swoją walkę o wymarzoną sylwetkę – przypomnijmy, że celem jest 55 kilogramów. Gwiazda już udowodniła, że ma do siebie spory dystans i że nie ma dla niej tematów tabu. Pokazuje, że musi mierzyć się ze swoimi słabościami, ale dzięki wsparciu męża, dietetyczki i trenerki, dzielnie brnie do przodu, bo ma ogromną motywację, żeby wrócić do figury sprzed ciąży.

W drugim odcinku obserwowaliśmy dylematy żywieniowe Małgosi. Zdradziła także, na co ma największą ochotę, a także jak smakuje jej pokarm – reakcja gwiazdy przed kamerami była bezcenna. Opowiedziała także o zatrzymaniu przez policję. Z kolei w trzeciej odsłonie przyznała się, że nie jest taka Perfekcyjna i ma pewną przywarę, która o ironio, wzmacnia jej motywację do walki z nadmiarem kilogramów.

Małgorzata Rozenek przyznała się do wady

Małgorzata Rozenek już zachwyca sylwetką, ale my możemy obserwować jej drogę do figury, którą zaprezentowała na wiosennej ramówce TVN. W Rozenek cudnie chudnie, opowiadała, jak walczyła z nadprogramowymi kilogramami i zdradzała, co ja motywuje.

Patrzę na swoje zdjęcia i muszę powiedzieć, że nadal nie jestem zadowolona z tego, jak wyglądam.

Małgosia wyznała także, że złożyła sobie obietnicę.

Obiecuję sobie, że nie zostanę z nadprogramowymi kilogramami. Bo ja jestem osobą próżną, ja jestem osobą, która lubi siebie. Jestem osobą, która jak wejdzie do pomieszczenia, to jak znajdzie lustro, nawet tej wielkości (gest pokazujący coś bardzo małego, przyp. red.), to się w nim obejrzy.

Wyjaśniła także, skąd się u niej ta próżność wzięła.

Cały czas wyjaśniam wszystkim, że to jest wina szkoły baletowej. Mnie od dziecka uczono przeglądania się w lustrze, ale prawda jest taka, że ja lubię na siebie patrzeć. I też lubię pewien określony obraz siebie. Zrobię wszystko, żeby do niego wrócić, a oprócz tego, nadwaga jest po prostu bardzo niekomfortowa.

Do celu zmierza konsekwentnie. W 3 odcinku waga znowu pokazała, że na liczniku jest mniej.


Małgorzata Rozenek - Rozenek cudnie chudnie, screen

Małgorzata Rozenek - Rozenek cudnie chudnie, screen

Małgorzata Rozenek - Rozenek cudnie chudnie, screen

Małgorzata Rozenek - Rozenek cudnie chudnie, screen

Małgorzata Rozenek – TVN wiosenna ramówka 2021

Małgorzata Rozenek – TVN wiosenna ramówka 2021

Dodaj komentarz

  • Nonie pisze:

    Przecież wszyscy o tym wiedzą. Pani Małgorzata jest w sobie po prostu zakochana. Lustereczko, powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w swiecie?

  • Ilona pisze:

    Szczera do bólu Podoba mi się to Gratuluje i życzę P Małgosiu powodzenia Psy szczekają A karawana pomyka dalej 👍😁

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×