Szukaj

Odważne wyznanie Małgorzaty Rozenek nt. trzeciej ciąży. Chodzi o płeć dziecka

Małgorzata Rozenek jest aktualnie w trzeciej ciąży ze swoim obecnym mężem, Radosławem Majdanem. Długo starali się o powiększenie swojej rodziny. Teraz gdy się im to udało, chętnie dzielą się szczęściem ze światem.
Małgorzata Rozenek o trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek o trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo zostaną rodzicami swojego pierwszego dziecka. Są ogromnie szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na rozwiązanie. Tym bardziej że mają już za sobą kilka nieudanych prób zapłodnienia in-vitro, a także dwa poronienia. W międzyczasie, oboje bardzo chętnie udzielają wywiadów, w których opowiadają o ciąży Gosi. Przyszła mama jest bardzo wylewna. Podczas jednej z rozmów w Dzień Dobry TVN przyznała, że bardzo cieszy się, że jej trzecie dziecko to prawdopodobnie chłopczyk.

Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży

Niecałe dwa miesiące temu dziennikarka Agnieszka Jastrzębska miała okazję przeprowadzić wywiad z przyszłymi rodzicami. Opowiadali oni między innymi o, tym jak wygląda ich życie w oczekiwaniu na potomka. Małgosia przyznała się do tego, że miewa różne ciążowe zachcianki, które Pysiulek z przyjemnością spełnia. Przez pierwsze trzy miesiące nieustannie miała ochotę na popcorn oraz lody, których normalnie wcale nie lubi.

Ostatnio w środku nocy zdarzyło mi się jechać po lody dla Małgosi – zradził Radosław

Małgorzata Rozenek w ciąży przybrała sporo na wadze. Trudno jest jej dobrać ubrania, które ukrywałyby jej ciągle rosnący brzuch. Jednak można powiedzieć, że jest do tego przyzwyczajona. Podobnie miała w przypadku ciąży ze Stasiem i Tadziem.

W czasie wywiadu małżonkowie nie dali rady zachować w tajemnicy, co do płci oczekiwanego dziecka. Dumny przyszły tata przyznał, że będzie to chłopak.

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek o płci dziecka

Ostatnio Małgorzata Rozenek po raz kolejny była gościem w telewizji śniadaniowej. Tym razem opowiadała o tym, jak zareagowała na wiadomość, że spodziewa się chłopczyka. Celebrytka ma już dwóch synów z poprzedniego związku, więc mogliśmy się domyślać, że teraz chciałaby urodzić dziewczynkę. Jednak nic bardziej mylnego. Małgosia jest bardzo zadowolona, że będzie to trzeci chłopak w rodzinie.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może też dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię – powiedziała Rozenek.

Zdradziła też, że starsi bracia bardzo się ucieszyli na wieść o płci maleństwa. Rozenek jest bardzo troskliwą i nawet trochę nadopiekuńczą mamą, więc obydwaj liczą na to, że po narodzinach brata będą mieli nieco więcej swobody. Zdradziła również, że młodszy Tadeusz nie może doczekać się braciszka. Często podchodzi do Małgosi, obejmuje jej ciążowy brzuch i mówi:

Czekam na ciebie.


Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek w garniturze w zebrę

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wybrali się na zakupy

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wybrali się na zakupy

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×