Wielki dzień w domu Małgorzaty Rozenek. Takiego prezentu na Dzień Ojca Radosław się nie spodziewał

Pierwsze kroki Henia Majdana

Wielki dzień w domu Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan zachwycony prezentem z okazji Dnia Ojca. Tylko Henio mógł go tak uszczęśliwić.

Henryk Majdan jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej starsi synowie – Stanisław i Tadeusz, których ojcem jest aktor Jacek Rozenek, przyszli na świat dzięki in vitro. Bardzo angażuje się w walkę o bezpłatny dostęp do tej metody, edukuje i dzieli się swoim doświadczeniem.

Małżonkowie długo starali się o upragnioną ciążę. Po kilku nieudanych próbach udało się. Po narodzinach chłopiec natychmiast stał się oczkiem w głowie rodziców i całego otoczenia. Zdjęciami syna Majdanowie dzielili się w mediach społecznościowych od pierwszych chwil jego życia. 10 czerwca Henio świętował roczek, a w Dniu Ojca sprawił rodzicom niewiarygodnie słodką niespodziankę. Małgosia podzieliła się nią na Instagramie.

Henio Majdan stawia swoje pierwsze kroki

Dzisiaj Polska rozegrała mecz o wszystko ze Szwedami. Od rana u Majdanów trwały przygotowania do kibicowania. Radek urządził wróżenie, z którego wynikało, że wygramy. Niestety po ciężkim boju ulegliśmy i odpadliśmy z Euro 2020.

Tymczasem w domu byłego bramkarza reprezentacji działy się ważne rzeczy, które nagrywała Małgosia. Okazuje się, że Henio w przerwie wspomnianego meczu zaczął chodzić.

RADZIU @r_majdan w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić!!!!  taki dostałeś od syna prezent  wracaj szybko – napisała Rozenek.

Na reakcję męża nie czekała długo:

To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć . Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba… – jeszcze wówczas Majdan nie wiedział, że rozgrywka skończy się wynikiem 3-2 dla naszych rywali.