Wielki dzień w domu Małgorzaty Rozenek. Takiego prezentu na Dzień Ojca Radosław się nie spodziewał

Pierwsze kroki Henia Majdana

Pierwsze kroki Henia Majdana

Wielki dzień w domu Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan zachwycony prezentem z okazji Dnia Ojca. Tylko Henio mógł go tak uszczęśliwić.

Henryk Majdan jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej starsi synowie – Stanisław i Tadeusz, których ojcem jest aktor Jacek Rozenek, przyszli na świat dzięki in vitro. Bardzo angażuje się w walkę o bezpłatny dostęp do tej metody, edukuje i dzieli się swoim doświadczeniem.

Małżonkowie długo starali się o upragnioną ciążę. Po kilku nieudanych próbach udało się. Po narodzinach chłopiec natychmiast stał się oczkiem w głowie rodziców i całego otoczenia. Zdjęciami syna Majdanowie dzielili się w mediach społecznościowych od pierwszych chwil jego życia. 10 czerwca Henio świętował roczek, a w Dniu Ojca sprawił rodzicom niewiarygodnie słodką niespodziankę. Małgosia podzieliła się nią na Instagramie.

Henio Majdan stawia swoje pierwsze kroki

Dzisiaj Polska rozegrała mecz o wszystko ze Szwedami. Od rana u Majdanów trwały przygotowania do kibicowania. Radek urządził wróżenie, z którego wynikało, że wygramy. Niestety po ciężkim boju ulegliśmy i odpadliśmy z Euro 2020.

Tymczasem w domu byłego bramkarza reprezentacji działy się ważne rzeczy, które nagrywała Małgosia. Okazuje się, że Henio w przerwie wspomnianego meczu zaczął chodzić.

RADZIU @r_majdan w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić!!!!  taki dostałeś od syna prezent  wracaj szybko – napisała Rozenek.

Na reakcję męża nie czekała długo:

To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć . Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba… – jeszcze wówczas Majdan nie wiedział, że rozgrywka skończy się wynikiem 3-2 dla naszych rywali.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pod postem zaroiło się od komentarzy:

  • Henio se pomyślał, ze czas zacząć się brać do roboty jak patrzy na ten mecz 🙂
  • Wkurzył się i wstał jak zobaczył mecz.
  • Poszedł strzelić gola dla Polski.
  • Ktoś musi tego gola wreszcie wbić niech będzie Henio!
  • Cudowny prezent  Heniu wie jak zrobic tacie dzień – piszą internauci.

Prawda, że słodko?


Pierwsze kroki Henia Majdana

Pierwsze kroki Henia Majdana

Pierwsze kroki Henia Majdana

Pierwsze kroki Henia Majdana

Pierwsze kroki Henia Majdana

Pierwsze kroki Henia Majdana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×