Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN. Klasa i szyk!

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN. Klasa i szyk!

Małgorzata Rozenek jak zwykle zachwyciła swoim wdziękiem. Jak wyglądała na jesiennej ramówce TVN?

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek-Majdan to ikona stylu i polska prezenterka telewizyjna, celebrytka, pisarka, aktorka niezawodowa oraz osobowość telewizyjna. Prywatnie jest żoną Radosława Majdana, z którym ma syna.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek na jesiennej ramówce TVN

Małgorzata Rozenek na jesiennej ramówce TVN wyglądała wprost zjawiskowo. Celebrytka słynie z eleganckich kreacji, a mimo to zawsze potrafi zaskoczyć stylizacją. Tak było i tym razem. Rozenek założyła długą suknię w kolorze żółtym, która idealnie prezentuje jej zgrabne, opalone ramiona.

Suknia jest dopasowana i podkreśla nienaganną figurę Małgosi. Do opinającego ciało i delikatnie pomarszczonego gorsetu przyszyte są długie rękawy. Suknia sięga aż do samej ziemi! Małgosia ma też błyszczącą torebkę w kolorze srebrnym, zawieszoną na łańcuszku w tym samym kolorze. Celebrytka postawiła także na odważne dodatki – liczne srebrne pierścionki oraz okulary ze szkłami w kształcie rombów. Na stopach miała białe szpilki na wąski pasek.

Fryzura Małgosi była przemyślana. Włosy spięte w wysoki kok i grzywka po bokach twarzy pięknie podkreślają urok sukienki wybranej przez Rozenek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×