Szukaj

Małgorzata Rozenek na planie „Azji Express”?! Jej zdjęcia z Chin wyglądają jak kadry z programu TVN-u!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się w egzotyczną podróż! Mamy pierwsze zdjęcia zakochanej pary. Czyż nie wyglądają, jakby byli dla siebie stworzeni? Oboje są po rozwodach i oboje wiedzą, co tak naprawdę liczy się w życiu!
Małgorzata Rozenek na wakacjach

Małgorzata Rozenek na wakacjach

Piękna para celebrytów uwielbia wspólnie podróżować. Dogadują się świetnie jako partnerzy, ale też i jako podróżnicy. Każde z nich chciałoby zobaczyć coś nowego, coś innego i nie zawsze chodzi im o to samo. Całe szczęście Radosław Majdan jest zakochany po uszy w swojej żonie i jest gotowy do największych poświęceń w imię tej większej miłości. Bo przecież która para nie przekomarza się o to, kto kogo kocha bardziej?

Jak pisze na swoim profilu głodna wiedzy Małgorzata Rozenek:

Znowu Azja, tym razem Chiny. Różne środki lokomocji. Ci sami uśmiechnięci ludzie. Rewelacyjne jedzenie i królestwo herbaty. To właśnie jej szlakiem podróżujemy. Ceremonia jej parzenia, ale i sposób jej zbierania, produkcji, suszenia to fascynująca wiedza. Tyle się można jeszcze nauczyć.

Dokładnie tak, tym razem destynacją ich bajecznej podróży są Chiny. Już na warszawskim lotnisku rzucili się w oczy pasażerom odprawiających się do lotu. Trudno przejść niezauważalnie, kiedy jest się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w kraju! Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Małgosię na jej Instagramie widzimy uśmiechniętą, wypoczętą, prezenterkę, która dzieli się z nami ciekawostkami o… parzeniu herbaty. Dokładnie tak! W Chinach nie jest to tylko zalanie torebki wrzątkiem, ale wręcz rytuał.

Chińczycy bowiem zaparzają herbatę nie w czajniczku, lecz w czarce z przykrywką, którą nazywają haiwaną. Pierwsze parzenie zostaje wylane z czarki, aby przepłukać liście i otworzyć smak herbaty. Kolejnym zalaniem parzymy herbatę przez minutę po czym mistrzyni ceremonii zwykle przelewa napar do niedużego dzbanka. Następnie wlewamy herbatę do czarki służącej do picia, którą przykrywa się kubeczkiem i trzymając te naczynia razem odwracamy kubeczek do góry dnem.

Nie sądzicie, że to trochę skomplikowane? Mamy nadzieję, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doskonale opanują tę technikę parzenia herbaty.

Zobaczcie zdjęcia, które wyglądają jak kadry z nowej edycji Azji Express. Czy chcielibyście, żeby Małgorzata poprowadziła nową edycję? A może już ją prowadzi? 😉

Zobacz: Małgorzata Rozenek tym razem pokazała za dużo. Upomniał ją sam Radosław Majdan: “Kochanie, nie chodź tak po ulicy proszę”

Zobacz: Małgorzata Rozenek do “Dzień Dobry TVN” ubrała się jak na festiwal w Cannes! Tak pięknie jeszcze nie wyglądała!

Zobacz: Małgosia Rozenek zdradziła TVN?! Gwiazda promuje swoją książkę u największego rywala Kuby Wojewódzkiego!


Małgorzata Rozenek Radosław Majdan w podróży

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan w podróży

Małgorzata Rozenek w Chinach

Małgorzata Rozenek w Chinach

Małgorzata Rozenek w Chinach

Małgorzata Rozenek w Chinach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×