Szukaj

Hejterka zaatakowała Henia Majdana. W starciu z Małgorzatą Rozenek nie miała szans

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek nie kryje się z radością, jaką obecnie przeżywa za sprawą trzeciego synka. Jest jednak doświadczoną matką i absolutnie nie pozwoli sobie na uszczypliwości czy uwagi złośliwych internautek. Już musiała ripostować. Chodziło o Henia.

Małgorzata Rozenek w czerwcu została mamą po raz trzeci. Na świecie pojawił się wymarzony synek jej i Radosława Majdana. Dumni rodzice nie zamierzają ukrywać malucha, a zdjęcia z nim w roli głównej powoli zaczynają dominować na ich Instagramach. Henio jest uroczym maluszkiem, który od pierwszych dni otoczony jest luksusem, a jego mama dokładnie wie, czego mu trzeba. Jednak jak to w sieci bywa, zawsze znajdzie się jakaś mądrzejsza instamatka, która będzie udzielać rad, nawet nieproszona.

Rozenek dobrze wie, z czym czasem trzeba mierzyć się w sieci, więc była gotowa, że prędzej czy później z hejtem będzie musiała się zmierzyć. Jej riposta jest jak zwykle mistrzowska.

Małgorzata Rozenek odpowiada hejterce

Małgorzata Rozenek kolejny post na Instagramie udostępniła w sobotnie popołudnie. Relaksuje się w łóżku z tabletem w ręce. Obok niej leży Henio, który śpi w najlepsze. Jak zdradziła w opisie pod zdjęciem, dziecko sporo zmienia:

Tak teraz wygląda idealna sobota. Jak to się wszystko zmienia. Spokojnego weekendu kochani.

Piękny obrazek zachwycił internautów. Dostrzegają plusy takich wolnych dni. Podziwiają także, jak wspaniale do dziecka już przywiązał się jeden z psiaków z gangu Majdana. Jednak nie ma tak, że w sieci jest tylko słodko. Pojawiła się internautka, która bardzo szybko znalazła coś, czego się można przyczepić. Zwróciła uwagę na to, że Henio jest przykryty kołdrą.

Czy to dziecko nie ma za ciepło? – zapytała.

Rozenek jest zaprawiona w bojach z hejterami i najwyraźniej była przygotowana, że w końcu przyjdzie się jej zmierzyć z tym zjawiskiem, jeśli chodzi o Henia. Zripostowała mistrzowsko, pisząc:

Zaczyna się!

Tym samym wyśmiała obawy internautki. Inne osoby, które komentowały post, przytomnie zauważyły, że Rozenek już wychowała dwóch synów i z pewnością wie, czego potrzeba jej dziecku.

Niech Pani się nie martwi. To trzecie dziecko Pani Gosi i z pewnością nie ma za ciepło – uspokajały zaniepokojoną obserwatorkę.


Małgorzata Rozenek regeneruje ciało po ciąży

Małgorzata Rozenek regeneruje ciało po ciąży

Małgorzata Rozenek z synem na spacerze

Małgorzata Rozenek z synem na spacerze

Małgorzata Rozenek - śpiący Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek - śpiący Henryk Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×