Szukaj

Małgorzta Rozenek nie miała dzieciństwa jak z bajki. Traumatyczne wspomnienia gwiazdy porażają. Jak tak można?

Małgorzata Rozenek o relacjach z babcią

Małgorzata Rozenek o relacjach z babcią

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że szczerze mówi o swoich uczuciach, nie ukrywa co myśli. Niedawno wyznała, jakie miała relacje ze swoimi babciami. Z jedną z nich nie było jej łatwo.

Małgorzata Rozenek przy każdej okazji podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina. Niedawno powitała na świecie trzeciego synka, na którego razem z mężem, Radosławem Majdanem długo oczekiwali. Dopiero kiedy maluszek pojawił się w ich domu, poczuła, że jej rodzina jest pełna.

Pojawienie się dziecka bardzo zmienia życie i wszystko to, co się dzieje. U nas też się zmieniło, ale to bardzo dopełniło naszą rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi, bo Henryk wniósł bardzo dużo radości i czujemy, że nasza rodzina jest taka kompletna, pełna. Mamy trzy psy, troje dzieci. Ta trójka jest dla nas bardzo szczęśliwa – powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Niejednokrotnie także pokazuje w swoich mediach społecznościowych, jaką piękną ma więź ze swoimi rodzicami. Możemy także obserwować, że bardzo przykłada wagę do tego, żeby jej dzieci miały kontakt z rodziną. Ostatnio otworzyła się i zdradziła, jakie miała relacje ze swoimi babciami.

Jakie relacje łączyły Małgorzatę Rozenek z babciami?

Z obiema swoim babciami Małgorzata Rozenek była związana, ale tylko z jedna miała ciepłą relację.

Miałam babcię Helenę – mamę mojej mamy, i Modestę – mamę taty. Z Heleną nasza relacja była trudna. Helena ewidentnie faworyzowała chłopców i nie lubiła swoich wnuczek. Nie lubiła mnie – mówiła gwiazda w rozmowie z Faktem.

Na szczęście miała oparcie w mamie taty, z którą łączyła ją wyjątkowa relacja:

Modesta kochała mnie najbardziej ze swoich wnucząt. Jest dla mnie niezwykle ważną osobą. Niestety już nie żyje. Była dla mnie ważną babcią. Rozpieszczała mnie – wspominała rozczulona.

Przy okazji zdradziła także, jakim była dzieckiem.

Byłam bardzo grzeczna. Mój największy wybryk to kolczyk w nosie, który nosiłam przez 1,5 godziny. Wystarczyło, że tata na mnie spojrzał i natychmiast ten kolczyk usunęłam. Nie musiał nawet nic mówić – wyznała w wywiadzie.

Kto by pomyślał, że gwiazda była takim spokojnym dzieckiem.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2 miesiąc Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2 miesiąc Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2 miesiąc Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2 miesiąc Henia

Małgorzata Rozenek nad morzem

Małgorzata Rozenek nad morzem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×