Małgorzata Rozenek dzień piękna zakończyła wizytą u fryzjera. Po metamorfozie wygląda lepiej niż zwykle

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zrobiła sobie dzień piękna, czym pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda znalazła czas, by nie tylko zadbać o paznokcie i rzęsy, ale także by wyskoczyć do fryzjera. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak zajęć. Chociaż w tym roku została mamą po raz trzeci, już dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan programu Projekt Lady. Pomimo że nagrania dobiegły końca, gwiazda angażuje się w nowe projekty, którymi dzieli się w wywiadach.

Niedawno potwierdziła, że zagra w jednym z filmów Patyka Vegi. Wcieli się w jedną z głównych ról i już specjalnie się do tego przygotowuje:

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca — mówiła w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata zdradziła, że jest podekscytowana z powodu nowego wyzwania:

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii.

Małgorzata Rozenek odświeżyła fryzurę. Jak wygląda?

Pomimo napiętego grafiku Rozenek potrafi znaleźć chwilę dla siebie, czego dowodem może być relacja, którą gwiazda opublikowała we wtorek. Wybrała się do salonu kosmetycznego. W ciągu dwóch godzin pracujące tam panie zrobiły jej laminowanie rzęs, pedicure, manicure oraz maskę nawilżającą dłonie.

Gwiazda na tym jednak nie poprzestała. Gdy opuściła salon, udała się do fryzjera. Podcięła końcówki, wydaje się, że stonowała kolor i zdecydowała się na zabieg na włosy. Wygląda pięknie, co widać na zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie:

Internauci są zachwyceni efektem. Wśród pozytywnych komentarzy znalazł się także wpis Marty Manowskiej:

  • No i pięknie — napisała Manowska.
  • Brawo Grzesiu, ale dumna.
  • Ale ogień. Świetna robota.

A Wam jak się podoba?


Małgorzata Rozenek u fryzjera

Małgorzata Rozenek u fryzjera

Małgorzata Rozenek u fryzjera

Małgorzata Rozenek u fryzjera

Małgorzata Rozenek ma dzień piękności

Małgorzata Rozenek ma dzień piękności

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×