Małgorzata Rozenek w bieliźnie Calvina Kleina chwali się ciążowymi krągłościami. To już siódmy miesiąc!

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Małgosia Rozenek-Majdan na czas kwarantanny zaszyła się z rodziną w luksusowej willi na wsi. Na Instagramie dodała piękne zdjęcie ciążowego brzuszka. Pozuje w samej bieliźnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w 7. miesiącu ciąży. Wkrótce powita na świecie swojego trzeciego syna. Przypomnijmy, że gwiazda jest już mamą dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata razem z mężem, Radosławem Majdanem, od początku chętnie chwalą się wszystkimi szczegółami związanymi z ciążą i przygotowaniami do porodu. Niedawno rodzice pochwalili się imieniem, jakie wybrali dla syna.

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Małgorzata Rozenek: jak spędza kwarantannę?

Sytuacja w Polsce związana z pandemią koronawirusa jest bardzo dynamiczna. Codziennie przybywa osób zarażonych – już ponad 1000 potwierdzonych zachorowań. Odnotowano także 15 przypadków śmiertelnych. Najgorsza sytuacja jest w dużych miastach, a zwłaszcza w województwie mazowieckim. Dlatego gwiazda wraz z najbliższymi postanowiła udać się na czas kwarantanny na wieś. Unikając miejskiego zgiełku, ciężarna Małgorzata Rozenek może bezpiecznie spędzać czas na spacerach na świeżym powietrzu, co jest tak ważne dla kobiet w ciąży.

Małgorzata Rozenek obawia się o swoją ciążę

Gwiazda dodała dzisiaj na Instagramie piękne zdjęcie z ciążowej sesji. Pozuje w czułych objęciach swojego męża Radosława. Ma na sobie tylko bieliznę Calvina Kleina.

Do zdjęcia Rozenek dołączyła obszerny wpis. Przyszła mama wyraziła swój niepokój związany z ciążą. Nie w takich okolicznościach przecież planowała odpoczywać przed porodem.

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas, będąc w 7 miesiącu ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży.

View this post on Instagram

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych – od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk – przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu … itd ???? 3. Zdrowe żywienie – to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy ???? to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch – tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to ???? i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży ????szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą???? Last but not least 5. Dobre nastawienie – można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata napisała też, jak przestrzega zasad kwarantanny:

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy.

Wspomina również o spacerach, które w czasach panującej pandemii są kwestia kontrowersyjną:

Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z ciążowej sesji

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z ciążowej sesji

Małgorzata Rozenek z psiakami w butach Zara

Małgorzata Rozenek z psiakami w butach Zara

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×