Szukaj

Na zdjęciu ciężarnej Rozenek widać więcej niż zwykle. Internauci dokonali ciekawego odkrycia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli obecni na Gali Mistrzów Sportu. Ciężarna gwiazda zachwyciła wszystkich przepiękną, czarną suknią, w której wyglądała olśniewająco. Przed wyjściem pokazała się fanom na Instagramie. Wiemy, kto zrobił jej zdjęcie!
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdan spodziewają się ich pierwszego dziecka. Przyszła mama zachwyca urodą w ciąży, choć sama mówi o sobie żartobliwie beczułka. Fani są jednak innego zdania. Wszyscy oniemieli po tym, jak opublikowała na swoim koncie społecznościowym zdjęcie tuż przed wyjściem na wielką galę. Nie przewidziała jednak jednego. Na zdjęciu widać więcej, niż gwiazda chciała pokazać.

Co widać na zdjęciu Małgorzaty Rozenek?

Majdanowie należą do najbardziej lubianych i znanych małżeńskich par w show-biznesie. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć na wydarzeniu, jakim była Gali Mistrzów Sportu. Małgorzata wystąpiła w klasycznej, czarnej sukni z długim rękawem. Wyglądała zjawiskowo, czym pochwaliła się na Instagramie. Jednak fani zauważyli szczegół, który gwiazda najwidoczniej pominęła, wrzucając zdjęcie.

Widzę na zdjęciu więcej niż Małgosię i Radka. A kto to się tak pięknie pokazuje w szybie? – napisała jedna z obserwatorek.

W odbiciu widać autora fotografii. Kim jest fotograf Małgorzaty Rozenek-Majdan? To syn celebrytki, prawdopodobnie Stanisław. Jest on ogromnie dumny z mamy, co możemy stwierdzić, podziwiając piękne zdjęcia. Trzeba przyznać, że zrobił je świetnie.

View this post on Instagram

Night out ????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Stanisław i Tadeusz wpierają matkę w tym, co robi. Mają także dobry kontakt z Radosławem, co podkreśla gwiazda podczas wywiadów. Para z niecierpliwością czeka na narodziny pierwszego wspólnego dziecka.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek w ciąży w czarnej sukni

Małgorzata Rozenek w ciąży w czarnej sukni

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w ciąży – gala magazynu Piłka Nożna

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w ciąży – gala magazynu Piłka Nożna

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×