Małgorzata Rozenek ma za duży biust?! Obserwatorka pisze: „O mało nie rozerwał koszuli”. Riposta gwiazdy mistrzowska!

Małgorzata Rozenek piersi

Małgorzata Rozenek piersi

Małgorzata Rozenek przez duże piersi ma problem z dobraniem odpowiedniej koszuli? Gwiazda wyżaliła się na Instagramie na problemy, jakie sprawia jej dorodny biust.

Małgorzata Rozenek w czerwcu skończyła 40 lat, a mimo to ma lepszą sylwetkę niż niejedna 20-latka. Gwiazda może pochwalić się niesamowicie zgrabnymi nogami, wąską talią i tym, co eksponuje najczęściej – dorodnym biustem.

Prezenterka kilka tygodni temu zaprezentowała swoje piersi w prawie pełnej okazałości. Jedynie sutki zakryła fragmentami dżinsowej kurtki. Internauci nie kryli zachwytów na widok apetycznych kształtów żony Radosława Majdana. Mało kto przypuszczał, że pod ubraniami skrywa tak idealnie zaokrąglony biust! Okazuje się, że imponujący rozmiar robi wrażenie nie tylko na jej fanach, ale też na producentach koszul.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała się bez stanika, a fani zaniemówili z wrażenia! Nie wiedzieliśmy, że jej piersi są AŻ TAK apetyczne!

Małgorzata Rozenek ma za duże piersi?

Wczoraj na Instagramie Małgorzaty pojawiło się zdjęcie z uroczystego spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Adamem Bodnarem. Rozenek wyglądała perfekcyjnie. Elegancka fryzura, dyskretny makijaż, dobrze skrojony garnitur i biała koszula, która na zdjęciu sprawiała wrażenie za małej. Właśnie tej części garderoby przyjrzał się jeden z internautów:

Chyba ma pani za małą koszulę – stwierdził.

Rozenek mistrzowsko zripostowała ten komentarz:

Prawie każda koszula jest dla mnie za mała w biuście, ale ta akurat, szyta na miarę, źle się ułożyła na zdjęciach.

Tym samym Małgorzata Rozenek potwierdziła to, co kilka lat temu mówiła Marta Wierzbicka. Aktorka posiadająca prawdopodobnie największe piersi w show-biznesie wyznała, że sprawiają jej one wiele problemów w życiu codziennym, również przy kompletowaniu garderoby.

Może marki odzieżowe powinny pomyśleć o kolekcji ubrań dedykowanych posiadaczkom większego niż przeciętny biustu?

Zobacz: Małgorzata Rozenek w takiej samej sukience, co Edyta Górniak! Różniły je fryzury i dodatki. Która wypadła lepiej?


Małgorzata Rozenek ma za duże piersi?

Małgorzata Rozenek ma za duże piersi?

Małgorzata Rozenek i Adam Bodnar

Małgorzata Rozenek i Adam Bodnar

rozenek3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×