Małgorzata Rozenek po powrocie z Azji zadbała o włosy. Po słonecznym blondzie już nie ma śladu

Małgorzata Rozenek włosy

Małgorzata Rozenek włosy

Małgorzata Rozenek po powrocie z Azji postanowiła zadbać o włosy. Relacją z salonu fryzjerskiego podzieliła się na Instagramie. Jak wygląda w nowych włosach?

Majdanowie w grudniu spakowali walizki i polecieli do Azji. Ze względu na wyjazd, zorganizowali Wigilię już 14 grudnia. Internauci zasypali parę zarzutami, że nie szanują tradycji. Małgorzata i Radosław zabrali dzieci do słonecznej Tajlandii. Tam również spędzili sylwestra i kilka tygodni nowego roku.

Zawsze pod koniec roku tak sobie zakładam, co ma się wydarzyć w przyszłym. I to, co bym chciała, to to, żeby mi wszystkie moje plany rozwojowe wypaliły. Dlatego, że włożyliśmy bardzo dużo pracy w to wszystko, co ma się wydarzyć w 2022. To jest wysiłek bardzo wielu osób, to już nawet nie chodzi, aby mi wypaliły, tylko aby wszystkim wypaliły. Bardzo bym chciała, żeby nic się nie zmieniało, jeśli chodzi o nas, o mnie, o naszą rodzinę. I to tak naprawdę jest dla mnie najważniejsze – mówiła naszej reporterce Małgorzata, zdradzając postanowienie na nowy rok.

Rodzinie od niemal dwóch lat towarzyszy uroczy Henio. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu ubiegłego roku. Zachwyceni rodzice nie ukrywają malucha, który jest spełnieniem ich marzeń o posiadaniu wspólnego dziecka. Zarówno na profilu Małgorzaty, jak i Radosława Majdana jest mnóstwo uroczych zdjęć Henryka, który rośnie jak na drożdżach. Świetnie też znosi dalekie wojaże. Był już w Meksyku, przejechał kamperem Szwecję, a niedawno razem z bliskimi poleciał do Azji.

Majdanowie już wrócili do Polski, a Małgorzata postanowiła zadbać o swoje włosy. Wszystko pokazała na Instagramie. Jak teraz wygląda?

Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę

Małgorzata Rozenek natychmiast po powrocie z urlopu zabrała się do pracy. Przede wszystkim zadbała o wygląd. Jej włosami zajęła się specjalistka, która nie tylko odświeżyła kolor, który w słońcu Tajlandii stracił blask, ale także nieco przyciemniła pasma i zajęła się ich kondycją. Powszechnie wiadomo, że nadmiar promieni słonecznych, słona woda i klimatyzowane wnętrza nie służą skórze i fryzurze.

Zabiegiem i jego efektami Małgorzata podzieliła się w sieci. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×