Szukaj

Kwarantanna Rozenek wygląda jak luksusowe wakacje. Czego tam nie ma! Doba kosztuje ponad 1500 zł

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek kwarantannę spędza w luksusowych warunkach. Co ona i jej rodzina mają do dyspozycji? Za dobę w tym miejscu trzeba zapłacić ponad 1500 zł.

Małgorzata Rozenek wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Spodziewa się synka, który urodzi się na przełomie maja i czerwca. By jak najlepiej zadbać o zdrowie maluszka, swoje, a także najbliższych, Perfekcyjna z dziećmi i mężem wyjechali z Warszawy. Wybrali się na Mazury, gdzie wynajmują dom we Wzgórzach Dylewskich.

Małgorzata Rozenek — gdzie mieszka w czasie kwarantanny?

Małgorzata i jej najbliżsi dobrowolną kwarantannę starają się spędzać jak najbardziej rodzinnie: rozmawiają, grają w gry, relaksują się na tarasie, gdzie łapią promienie słoneczne. Przyszła mama nie zapomina przy tym o obowiązkach i regularnie publikuje nowe posty w social mediach. Tak jak w niedzielę, gdy podzieliła się intymnym zdjęciem z łóżka.

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Małgorzata Rozenek – zdjęcie z łóżka

Małgorzata od momentu, w którym wyjechała z miasta, nie ukrywa swojej lokalizacji. Wręcz przeciwnie, chętnie ją oznacza, przez co niedawno odwiedził ją jeden z paparazzi, robiąc jej niezbyt korzystne zdjęcia. Gwiazda wykazała się odpowiednim dystansem do całej sytuacji i opublikowała wspomniane fotografie w swoich social mediach, zabawnie je komentując.

Oznaczenie lokalizacji pomogło też dziennikarzom Super Expressu dowiedzieć się, jakie udogodnienia ma do dyspozycji przyszła mama i jej rodzina, a także ile płacą za wynajęcie domu. Okazuje się, że w luksusowej rezydencji mieszczą się: ogromny salon, jadalnia i cztery sypialnie. Są tam też sauna i jacuzzi, a na dworze znajduje się basen.

Małgorzata Rozenek z psiakami

Małgorzata Rozenek z psiakami

Tabloid donosi, że gwiazda i jej rodzina luksusową willę wynajęli aż na miesiąc. Cena? Każda doba kosztuje aż 1590 zł za dobę, można jednak zakładać, że przy dłuższym wynajmie kwota została ustalona indywidualnie. Zdrowie i bezpieczeństwo w tym momencie jest dla nich najważniejsze. Właśnie dlatego Rozenek, zanim wyjechała z Warszawy, skonsultowała tę decyzję z lekarzem:

Ci zgodnie uznali, że trzymanie się teraz z dala od ludzi jest ważniejsze niż robienie kolejnego USG – donosi tabloid.

Chociaż Małgorzata mogła zadbać o bezpieczeństwo, podobno stresuje się, że wszystkie kobiety w ciąży mają problem z dostaniem się do lekarza.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w najmodniejszych butach sezonu. Znaleźliśmy dla was tańszą wersję w sieciówce


Małgorzata Rozenek tu spędza kwarantannę. Fot. Booking.com

Małgorzata Rozenek tu spędza kwarantannę. Fot. Booking.com

Małgorzata Rozenek tu spędza kwarantannę. Fot. Booking.com

Małgorzata Rozenek tu spędza kwarantannę. Fot. Booking.com

Małgorzata Rozenek - kwarantanna

Małgorzata Rozenek - kwarantanna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×