Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan kupili Heniowi luksusowy prezent. Chłopiec od razu porzucił piłkę. Jaki on jest cudny!

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan kupili Heniowi luksusowy prezent. Chłopiec od razu porzucił piłkę. Jaki on jest cudny!

Małgorzata Rozenek, Radek Majdan i Henio

Małgorzata Rozenek chętnie spełnia marzenia swoich synów. Jej mąż pochwalił się w sieci zdjęciem nowej zabawki Henia. Nie wszyscy rodzice mogą sobie na to pozwolić. 

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani poznali się na premierze filmu i od tamtej pory są nierozłączni. Szybko podjęli decyzję o ślubie. Chociaż dla każdego z nich było to trzecie małżeństwo, to w końcu odnaleźli prawdziwą miłość. Wspólnie wychowywali dwóch starszych synów Małgosi z poprzedniego związku.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po kilku latach doczekali się własnej pociechy. Henio urodził się w 2020 roku i jest ich wielkim spełnieniem marzeń. Długo starali się o powiększenie rodziny i skorzystali z metody in vitro. Ich synek od samego początku pojawia się na Instagramie i szybko stał się małą gwiazdą. Nie można się dziwić, ponieważ jest naprawdę uroczy.

Jego tata dodał dzisiaj nowe zdjęcia Henryka i pokazał, co chłopiec pokochał jeszcze bardziej niż piłkę. Ta zabawka nie należy do najtańszych.

Małgorzata Rozenek kupiła Heniowi luksusową zabawkę

Małgosia Rozenek uwielbia spełniać marzenia swoich synów. Wiadomo, że dla Henia, który niebawem skończy trzy lata największą radością są obecnie nowe zabawki. Rodzina wprowadziła się w zeszłym roku do pięknej willi, którą otacza spory ogród. Teraz 3-latek ma zabawkę, którą będzie mógł szusować dookoła posiadłości. Niestety Radek Majdan wolałby zapewne, aby jego jedyny syn wybrał piłkę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Henryk piłkę zamienił na motor – napisał Radek w sieci.

Widać, że chłopiec jest naprawdę szczęśliwy. Za taki jeździk na akumulator trzeba zapłacić około 1 tys. złotych. Zdecydowanie nie jest to w obecnych czasach wydatek osiągalny dla wielu rodzin.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek o synach. Czy Henio pójdzie do przedszkola?

Zaledwie kilka dni temu gwiazda stacji TVN pokazała na Instagramie, jak odprowadza najstarszego syna na samolot. Stanisław razem z przyjaciółmi ze szkoły poleciał na pierwszy zagraniczny wyjazd bez rodziców. To skłoniło Małgosię do refleksji:

Wirtualna Polska

Powiem ci, że to jest tak niewiarygodne uczucie, kiedy widzisz tego chłopaka, który przerasta cię o głowę. Który jest absolutnie gotowy do tego, aby zdobywać świat, którego pamiętasz dokładnie w tym samym miejscu z dużo mniejszym plecaczkiem, kiedy był takim dzidziusiem i wydaje ci się, że to było wczoraj, a teraz widzisz jak ten czas upływa. Taką refleksję miałam, że warto pamiętać o tym życiu, że tak naprawdę to wszystko, co robimy, to wszystko, co osiągamy, te cele, które sobie stawiamy, one nie mogą nam przesłonić tego, żeby po prostu żyć.

Nasza rozmówczyni stwierdziła, że upływający czas najlepiej widać po dzieciach.

To najlepiej widać po dzieciach. Zobacz na mojego Henia, który jest już biegającym przedszkolakiem. Od września idzie do przedszkola, a ja go pamiętam, jak ja go przed sekundą miałam w brzuchu.

Do jakiego przedszkola będzie chodził Henio?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

On idzie dokładnie w to samo miejsce, gdzie byli moi synowie. To jest taka placówka już sprawdzona. Znam kadrę więc jesteśmy o niego spokojni.

Zgadzacie się z Małgosią, że upływ czasu widać po dzieciach?

Wirtualna Polska

Henio Majdan

Henio Majdan

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  A może trzeba kupić trochę rozumu…
  tylko gdzie ?

  • Gość Mifi pisze:

   Po rozum trzeba stać w długiej kolejce, niektórzy nie mają cierpliwości i wybierają inne „talenty”.

  • Gość pisze:

   A tylko takie badziewie..czemu nie kupiła Rozenkowa samochodu dziecko..

  • Taki tam pisze:

   Masz rację Ci ludzie nie mają rozumu,oni nie wiedzą co to jest

 • Gośćjeden pisze:

  I usunęli komentarz

 • Gość de pisze:

  Po co to publikujecie, jeszcze bardziej ludzie znienawidzą Rozenek za tą próżność I obnoszenie się z bogactwem. Wstyd i żenada.

  • Do TVN pisze:

   Drogie DDTVN, zlitujcie się w końcu nad widzami i pozwólcie oglądać program bez konieczności przełączania lub wyłączania. 🙏 Pani Rozenek jednak się nie nadaje do prowadzenia śniadaniówki, z całym szacunkiem dla jej starań. To jest program na żywo, w którym jest potrzebny warsztat dziennikarski. 🙄 Do tego brak kontaktu z gośćmi i pytania wyrwane z kontekstu, nie na temat, ponieważ wiedzy brak. To nie hej, to wolność słowa, w podobno wolnych mediach. TEJ PANI JUŻ DZIĘKUJEMY. Ona za grosz nie ma dziennikarskiego polotu.👎

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Tragedia jak się to czyta. I jak można polubić taką narcystyczną I bufoniastą osobę. Żenada

 • Gość Ewa pisze:

  Ten skuterek jest na insta u Rozenek 18 kwietnia

 • Kaja pisze:

  Bardzo ładny dzieciak.

 • GośćEwa pisze:

  Ten skuterek jest na zdjęciu w poście Pani Rozenek z dnia 18 kwietnia

 • Gość Nela pisze:

  A ja się nie zgadzam Krystyno, upływ czasu najlepiej widać po Gośce. Skuterek fajny, ale cena nie przesadzajmy, że taka wysoka i tylko państwa Majdan na to stać. Takim artykułem tylko podsycacie próżność i zarozumiałość Gośki.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×