Zjawiskowo piękna Małgorzata Rozenek pierwszy raz wyjawiła prawdziwy sekret swojego młodego wyglądu! Czy pomógł jej w tym chirurg?

Małgorzata Rozenek w bikini podczas podróży

Małgorzata Rozenek w bikini podczas podróży

Małgorzata Rozenek zdradziła swój przepis na wieczną młodość

Małgorzata Rozenek obecnie jest jedną z największych gwiazd TVN. Nikomu nie znana Rozenek niespodziewanie pojawiła się jakiś czas temu w obszarze zainteresowania Edwarda Miszczaka, który w krótkim czasie uczynił z niej prawdziwą telewizyjną gwiazdę. Wszystkie programy z jej udziałem były ogromnym hitem TVN, dostarczając stacji ogromna oglądalność i  rzesze fanów.

Małgorzata od dawna nie ma sobie równych, jest piękna, bogata, atrakcyjna, zgrabna i zawsze świetnie ubrana. Choć prezenterka skrupulatnie ukrywa swój rzeczywisty wiek wiadomo, że perfekcyjna pani domu wielkimi krokami zbliża się do 40. Mimo tego nadal wygląda świetnie i jest wzorem do naśladowania dla wielu tysięcy swoich wiernych fanek.

Rozenek jest kobietą spełnioną zarówno zawodowo, jak i w życiu osobistym. Przypomnijmy, że od niedawna Małgorzata jest szczęśliwą mężatką. Wraz z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem wychowuje synów z poprzedniego małżeństwa, a jej osobiste życie tryska cudownym szczęściem.

Jak Małgorzata Rozenek dba o urodę?

Małgorzata Rozenek nie stroni od szczerych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, śmiało ujawnia swoje intymne sekrety, szczególnie za pomocą regularnie publikowanych fotek na Instagramie. Jak wiadomo nie zawsze jej roznegliżowane zdjęcia spotykają się z ogólną aprobatą. Rozenek raczej nie przejmuje się krytyką i nadal uroczo prowokuje widzów.

Ostatnio atrakcyjna żona Majdana otwarcie opowiedziała o tym, z jakiego zabiegu medycyny estetycznej korzysta najchętniej! Gwiazda TVN w rozmowie z Twoim Imperium, z zaskakującą  szczerością wyznała również, że nie rozumie dlaczego gwiazdy i celebrytki w polskim show biznesie skrupulatnie to ukrywają. Małgorzata wyjawiła również sekret swojego młodego wyglądu, śmiało zdradziła z jakich kosmetyków korzysta, bowiem ludzie często zaczepiają ją na ulicy i pytając, jakich kosmetyków używa.

Zresztą bardzo to lubię. Ludzie pytają mnie, jakiego kremu używam i jakie kosmetyki mogę polecić. I tu muszę wszystkich rozczarować – nie używam drogiego kremu, za to dwa razy w roku robię mezoterapię – mówi Małgosia Rozenek.

 Gwiazda TVN skomentowała również krótko, co sądzi o innych gwiazdach, które korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, jednak o tym nie mówią.

 Nikt nie mówi, wszyscy robią… – tłumaczy prezenterka.

Czyli już wszystko wiemy, mezoterapia i tanie kremy!

Zobacz: Małgorzata Rozenek znów skrytykowana! Gwiazda pochwaliła się pięknym, świątecznym zdjęciem rodziny, a fani? “Totalna WIOCHA!”

Zobacz: Małgorzata Rozenek powiedziała o słowo za dużo? Dorota Wellman nie odpuściła, gdy tylko to usłyszała [WIDEO]

Zobacz: Wielka rewolucja w luksusowym życiu rodziny Małgorzaty Rozenek! Tylko czy Radosław wytrwa w tym zaskakującym postanowieniu?


Małgorzata Rozenek wspiera fanki

Małgorzata Rozenek wspiera fanki

Ma łgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z planu

Ma łgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z planu

Małgorzata Rozenek pochwaliła się sesją z Radosławem Majdanem i luksusowym mieszkaniem

Małgorzata Rozenek pochwaliła się sesją z Radosławem Majdanem i luksusowym mieszkaniem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×