Tabloid dopatrzył się problemów w małżeństwie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Policja na ślubie Rozenek i Majdana

Policja na ślubie Rozenek i Majdana

Małgorzata Rozenek jest zazdrosna o Radosława Majdana

Ślub z Radosławem Majdanem dobrze podziałał na Małgorzatę Rozenek. Gwiazda promienieje ze szczęścia i często wspomina w wywiadach o swoim ukochanym. Poza tym ten związek i ich udział w Azja Express odmienił jej wizerunek w mediach. Małgosia stała się ciepłą osobą z doskonałym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jednak najwyraźniej nie można mieć wszystkiego. Mówi się, że gwieździe doskwiera teraz problem w małżeństwie. Znany tabloid twierdzi, że Rozenek stała się bardzo zazdrosna o Radka.

Rozenek coraz mniej się podoba, że Majdan wzbudza większe zainteresowanie niż ona. Gdy pojawiają się w mieście, to zazwyczaj Radek rozdaje więcej autografów. Ma bardziej bezpośredni sposób bycia, a to przyciąga ludzi – powiedział znajomy pary w rozmowie z Fakt Gwiazdy.

Jak czytamy w tabloidzie, na początku Małgorzata próbowała z tego żartować, ale w rzeczywistości coraz bardziej odczuwa zazdrość. Naszym zdaniem Radosław jest tak w niej zakochany, że aż trudno wierzyć w te doniesienia. A co na to jej mąż? Podobno Majdanowi nie zależy tak na sławie i wyjściach publicznych. Nie próbuje też wyjść na pierwszy plan w tym związku.

A wy ja myślicie, gwiazda TVN powinna być o niego zazdrosna? Z naszych informacji wynika, że w związku Małgorzaty i Radosława nie ma żadnych problemów, a przywołana sytuacja jest wyssana z palca. W końcu Rozenek i Majdan wiedzą, że im większe zainteresowanie każdego z nich, tym wyże stawki za udział w telewizyjnych show czy obecność na imprezach.

To dopiero news dnia 🙂

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w butach, które przyprawiają nas o zawrót głowy! Tak świętowała urodziny Marlu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają kryzys?

Małgorzata Rozenek-Majdan - Urodziny Marlu

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zazdrosna o Radosława Majdana?


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku RADOSLAW MAJDAN PRZYWITAL MALGORZATE ROZENEK Z KWIATAMI NA LOTNISKU WARSZAWA 24.10.2016 FOT. PAPARATY 02/14/21

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan paparazzi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan paparazzi

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek Warsaw Fashion Week 2016

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek Warsaw Fashion Week 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×