Szukaj

UPS! Małgorzatę Rozenek przyłapano na testowaniu wózka! Jej ciąża to już fakt?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek przyłapana z dziecięcym wózkiem

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata RozenekRadosław Majdan marzą o dziecku. Przed wyjazdem na bajkowe wakacje Perfekcyjną przyłapano w klinice specjalizującej się w in vitro, a w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że chodzi do Healthy Center by Ann bo przygotowuje się do ciąży:

Bardzo mi się podoba, dlatego, że to jest takie centrum, w którym holistycznie zajmujesz się organizmem i tam są dietetycy, lekarze, tam jest suplementacja, trenerzy, jesteś w jednym miejscu. Tam jest bardzo rodzinna atmosfera, jest bardzo miło i po prostu w jednym miejscu jesteś w stanie zrobić wszystko, ja zrobiłam i badania na nietolerancję i badania flory bakteryjnej, mam dobrany swój jadłospis. To jest naprawdę ważne, oprócz tego ona ma świetny zespół młodych ludzi, którzy naprawdę są bardzo profesjonalni.

Obecnie wraz ze swoim mężem i znajomymi Rozenek przebywa w Sopocie. Wybrała się tam prawdopodobnie ze względu na Sopot Top of the Top 2018, które rozpoczyna się już 14 sierpnia. Parę przyłapano na spacerze z uroczym dziecięcym wózkiem, co Perfekcyjna uwieczniła na swoim InstaStory. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę zachwycająco, gdy ramię w ramię przechadzają się z dzieckiem w wózku. Myślicie, że testowali „pojazd” ze względu na wymarzoną ciążę Rozenek?

Będziemy musieli pewnie trochę poczekać, żeby się przekonać. 😉

To nie jest żart! Małgorzata Rozenek zagra w filmie! U kogo?

Małgorzata Rozenek do lasu ubrała się jak na okładkę „Vogue’a”. Jej spojrzenie mówi wszystko! Wy też nie oderwiecie wzroku od jej butów

Małgorzata Rozenek tłumaczy się z fryzury za 35 tysięcy złotych! Dlaczego tak drogo? [WIDEO]


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka?

Małgorzata Rozenek testuje dziecięcy wózek?

Małgorzata Rozenek testuje dziecięcy wózek?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie na grzybach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie na grzybach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×