Szukaj

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała na odejście Kingi Rusin z DDTVN. Udzielił się jej spory entuzjazm. Co na to TVN?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek szybko zareagowała na odejście Kingi Rusin z Dzień Dobry TVN. Na propozycje z jednej z internautek odpowiedziała ze sporym entuzjazmem.

Dzień Dobry TVN od ubiegłego roku przechodzi prawdziwą rewolucję. Formuła od lat pozostaje niezmienna, jednak jej prowadzący powoli zaczynają się zmieniać. Najpierw odeszła Magda Mołek, co było niemałym szokiem dla widzów. Dziennikarka z programem była związana od 15 lat i nie była to dla niej łatwa decyzja. Względy prywatne i czas, który chce teraz całkowicie poświęcić swoim synom, przeważyły jednak o tym, że pożegnała się z widzami i współpracownikami. Po niej zrezygnował Marcin Meller.

Wiadomo, że w telewizji nie ma miejsca na próżnie, więc do obsady programu dołączyły nowe twarze, a wśród nich uwielbiana przez widzów Małgorzata Ohme. W roli prezenterki telewizyjnej kilka miesięcy temu zadebiutowała też Paulina Krupińska, która stworzyła duet z Damianem Michałowskim.

Również po tegorocznych wakacjach na widzów czekają spore zmiany. Już od kilku tygodni wiadomo, że w obsadzie śniadaniówki zabraknie Piotra Kraśki. Dziennikarz awansował na prezentera Faktów. Dzisiaj swoje odejście z formatu potwierdziła także Kinga Rusin, która z programem związana była niemal od początku. Od rana portale komentują jej decyzję. Już ruszyła giełda nazwisk, które mogłyby zastąpić dziennikarzy.

Małgorzata Rozenek: czy zostałaby prowadzącą DDTVN?

O tym, że Małgorzata Rozenek, to wszechstronnie utalentowana osoba nie trzeba nikogo przekonywać. Poza tym jest bardzo pracowita i perfekcyjna, w tym co robi. Do tego świetnie łączy karierę z życiem rodzinnym.

W tym roku została po raz trzeci mamą i powitała na świecie synka, Henia. Dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy na planie Projektu Lady. Od tego momentu zaangażowała się w kilka ciekawych projektów.

W wolnych chwilach walczy o powrót do sylwetki sprzed ciąży pod okiem specjalistki, Lidii Wierzbowskiej. Trenuje w pocie czoła, by zrzucić nadprogramowe kilogramy, a nie zostało ich już wiele, bo zaledwie 8. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj podzieliła się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat zbliżającej się jesieni, powrotu dzieci do szkoły i obaw z tym związanych, ze względu na pandemię koronawirusa.

View this post on Instagram

Dzień dobry ☀️ lato się chyba skończyło 🤷‍♀️ pora wyciągnąć z szafy cieplejsze ubrania, ale jest coś takiego w pięknej, polskiej, złotej jesieni, że ja się nią cieszę 😁 🍁🍂☀️ co prawda w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z wyjazdu za granicę, to lato w Polsce mieliśmy piękne 😁 więc przyjście jesieni nie będzie dramatem 😜 chłopcom na pewno będzie łatwiej wrócić do szkoły (od marca!) tylko ciekawe ile do tej szkoły pochodzą? 🤷‍♀️😁 powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie, że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża. Jakie jest Wasze zdanie? Boicie się? Czy patrząc na doświadczenia z innych krajów, nie ma czego?

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jedna z fanek Małgorzaty Rozenek wpadła na świetny pomysł. Okazuje się, że internauci mają już swoją wizję tego, kto powinien zasiąść w fotelach DDTVN. Uważa, że nie ma lepszej kandydatki niż Perfekcyjna.

Pani to by się świetnie sprawdziła jako prowadząca DD TVN – rozmarzyła się.

Na reakcję Gosi nie trzeba było długo czekać, pomysł podchwyciła z entuzjazmem.

Też tak myślę. Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących – napisała.

Jak widać Rozenek nie ma wątpliwości, że razem z małżonkiem świetnie sprawdziliby się w śniadaniówce. Może władze TVN powinny rozważyć tę kandydaturę?


Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się w roli prowadzącej DDTVN?

Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się w roli prowadzącej DDTVN?

Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się w roli prowadzącej DDTVN?

Małgorzata Rozenek sprawdziłaby się w roli prowadzącej DDTVN?

Małgorzata Rozenek odpowiada fance

Małgorzata Rozenek odpowiada fance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×