Szukaj

Małgorzata Rozenek wreszcie skomentowała wyjście byłego męża z 12-letnim synem na pokaz mody! Teraz to się zacznie!

Jacek Rozenek z synem Stanisławem

Małgorzata Rozenek o wyjściu Jacka Rozenka z synem na pokaz mody

Jacek Rozenek, gdy zabierał syna na pokaz mody, takiego zainteresowania z pewnością się nie spodziewał. Media błyskawicznie obiegło zdjęcie, na którym pozują razem, a pod adresem ojca na łamach kolorowej prasy padło wiele słów krytyki. Jak do całej tej sytuacji postanowiła odnieść się była żona aktora, a jednocześnie mama chłopca, Małgorzata Rozenek?

Przypomnijmy, że Rozenek we wtorkowy wieczór zabrał syna na pokaz mody Patrycji Kujawy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Stanisław Rozenek ma dopiero 12 lat i następnego dnia musiał rano iść do szkoły. Okazuje się także, że na wybiegu pojawiła się kreacja, w której modelka paradowała z nagim biustem.

Czy wydarzenie odbywające się po godzinie 21.00 jest odpowiednie dla ucznia szkoły podstawowej? Z takim pytaniem do rodziców chłopaka zwrócili się dziennikarze Faktu:

Wszystko, co dotyczy naszych synów i tej sprawy, załatwiamy między sobą wyznała Rozenek.

Dziennikarze spytali także Jacka. Mężczyzna podobno odmówił udzielenia komentarza. Dlaczego Rozenek zabrał ze sobą syna na nocne przyjęcie?

Z pewnością nie dlatego, że nie miał go z kim zostawić. Jego młodszy syn Tadeusz spędzał przecież czas w domu. Pewne jest bowiem, że pokaz odbywał się tego dnia, w którym chłopcy są pod opieką taty:

Wtorki chłopcy zawsze spędzają z tatą. (…) mam pełne zaufanie do tego jak w ich wspólnym czasie Jacek organizuje zajęcia synom – podkreślała Małgosia w jednym z wywiadów.

Waszym zdaniem takie zajęcia są odpowiednie dla dzieci i powinny one uczestniczyć w pokazach skierowanych głównie do dorosłych, na których można podziwiać półnagie modelki i kolejki do baru z darmowym alkoholem?

Szok! Jacek Rozenek z synem Stasiem na pokazie mody Patrycji Kujawy. Czy to odpowiednia rozrywka dla 12-letniego chłopca?

Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy swojej współpracy z Michałem Szpakiem! Takiej kolaboracji w polskim show-biznesie jeszcze nie było [WIDEO]

Wzruszona Małgorzata Rozenek wspomina ślub. Nie obyło się bez wybojów! „Prosił o rękę 3 razy” [WIDEO]


Czy Jacek Rozenek jest Twoim zdaniem dobrym ojcem?

×