Szukaj

Pierwsze recenzje programu Rozenek trafiły do sieci. Internauci jak zawsze nie owijają w bawełnę

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nakręciła program, w którym pokazuje, jak walczy o odzyskanie sylwetki po ciąży. Rozenek cudnie chudnie na antenie pojawi się w poniedziałek 1 lutego. Gwiazda otrzymała już pierwsze recenzje. Co piszą internauci?

Małgorzata Rozenek – mama 3 synów, żona Radosława Majdana, gwiazda TVN, a od niedawna także aktorką. Kobieta orkiestra. Niejednokrotnie udowadniała, że niemożliwe nie istnieje. Kiedy zaszła w wymarzoną ciążę, wiedziała, że po porodzie przyjdzie jej się mierzyć z nadprogramowymi kilogramami, bo przerabiała to już przy dwóch poprzednich. Tym razem jednak postanowiła się dodatkowo zmotywować i wypracować wymarzoną sylwetkę na oczach telewidzów. Cały proces dochodzenia do formy udokumentowała w programie Rozenek cudnie chudnie, a przy tym nieźle zarobiła, bo około pół miliona złotych.

Na Playerze swoją premierę miał już pierwszy odcinek programu. Już na samym początku trwającego 20 minut pierwszego odcinka gwiazda wspomina, że w czasie ciąży jadła od rana do samej nocy.

Jak budziłam się rano, to już zaczynałam jeść w łóżku. A kończyłam jeść, jak kładłam się spać. Gdy zaszłam w ciążę ważyłam 54 kilogramy, a w dniu, w którym jechałam do porodu, uwaga, tylko nie mówcie nikomu, 82 kilogramy – opowiada.

Nie brakuje też wyznań, na jakie grzeszki sobie pozwalała.

Zaczynałam dzień od bułeczek z czekoladą. Na początku jadłam dwie, pod koniec ciąży sześć. Nie jestem z tego dumna, ale wspominam to bardzo dobrze.

To, że rezultaty jej pracy nad sobą są wspaniałe, jest widoczne na fotografiach, którymi Małgorzata raczy nas ze swojego urlopu w Meksyku. Nie brakuje zdjęć w nawet bardzo skąpych bikini, a ona cieszy się ze słońca i pięknej figury bez żadnego skrępowania. Najlepsze zdjęcia prezentujemy tutaj.

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze recenzje swojego programu

Na profilu programu Rozenek cudnie chudnie pojawił się post, w którym napisano.

Dla @m_rozenek 67 kilogramów to NIE JEST wymarzona waga. Jednak po ciąży, po czterdziestce i karmiąc dziecko, dodatkowe kilogramy trzeba zrzucać mądrze – napisano na profilu programu.

Nie wszystkim internautkom przypadło to do gustu.

Serio?! 67 kg to dla Pani dużo? Teraz jako młoda kobieta, która była zadowolona z siebie – zaczęłam się zastanawiać, czy coś ze mną jest nie tak […]. Na szczęście jestem dorosła i wiem, aby nie brać tego aż tak do siebie. Ale proszę pomyśleć o innych, młodszych osobach.

Wtedy żona Majdana zripostowała w swoim stylu:

Kochana niech każdy waży, ile chce. Ty 69 i super, a ja chce 55.

Można było przewidzieć, że program wywoła spore kontrowersje. Jednak Małgosia jest niezrażona i zahartowana w bojach internetowych. Okazuje się jednak, że pierwsze recenzje Rozenek cudnie chudnie, są bardzo dobre. Internautkom podoba się to, że gwiazda pokazała w nim prawdę i niczego nie udaje. Nic dziwnego, że pochwaliła się oceną na swoim Instagramie.

Kochani to jedna z wielu recenzji mojego nowego programu prawie wszystkie utrzymane są w takim tonie, jestem bardzo szczęśliwa, że program Wam się podoba. Kocham Was, premiera na antenie @tvnstyle_official 01.02 godz: 20:10  przedpremiera @player.pl 👁

Będziecie oglądać walkę Rozenek z kilogramami?


Małgorzata Rozenek - recenzja jej programu

Małgorzata Rozenek - recenzja jej programu

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Te oglądające są jeszcze gorsze od tej występującej…takie dno dna

  • Gość pisze:

    Ta kobieta chyba nigdy nie dorośnie do dorosłości… wciąż potrzebny jest jej aplauz gawiedzi jak rozpieszczonemu dziecku…. DZIECINADA i tyle w tym temacie….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×