Szukaj

Ile Małgorzata Rozenek zarobi dzięki ciąży? Reklamodawcy walą drzwiami i oknami. Padły ogromne kwoty

Małgorzata Rozenek: ile zarobi na ciąży?

Małgorzata Rozenek: ile zarobi na ciąży?

Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży cieszy się sporym zainteresowaniem kolorowej prasy. Ile w ten sposób może zarobić? 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. Po wielu podejściach jedna z takich prób zakończyła się sukcesem, a Perfekcyjna zaszła w ciąże. Maluszek przyjdzie na świat w czerwcu i jak wiadomo, będzie to synek. Od momentu, w którym te radosne dla małżonków informacje przedostały się do mediów, Rozenek nie ukrywa już swojego stanu.

Przyszła mama chętnie dzieli się radością ze swoimi fanami na Instagramie. Tam publikuje zdjęcia, na których dumnie eksponuje ciążowe krągłości. Ma już pięknie zaokrąglony brzuszek. Nie tak dawno podzieliła się bardzo intymną wiadomością – wyznała, że „czuje pierwsze ruchy” dziecka.

Ile Małgorzata Rozenek może zarobić w ciąży?

Niemal każdy jej krok jest śledzony przez ponad 1,1 mln obserwujących. Publikowane przez Rozenek zdjęcia są więc nie tylko świetną formą upamiętnienia ważnych wydarzeń, ale także doskonałą okazją na zwiększenie zasobów domowego budżetu. Jak informuje Fakt, za jeden wpis promujący jakiś produkt, Małgorzata może zarobić od 10 do 15 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Zakopanem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Zakopanem. Jak wygląda z zaokrąglonym brzuszkiem?

Zdaniem ekspertów to, że Małgosia jest w ciąży, dodatkowo zwiększyło zainteresowanie kolorowej prasy. Dzięki temu reklamodawcy są jeszcze bardziej chętni, by nawiązać z nią współpracę. Szacuje się, że może zarobić naprawdę sporo:

Wiadomo, że media i publiczność interesują się Małgorzatą Rozenek-Majdan. Ale ciąża podsyca to zainteresowanie i sprawia, że gwiazda jest jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców – powiedział w Fakcie Filip Mecner, menadżer gwiazd i specjalista od kreowania wizerunku.

Nie da się ukryć, że chociaż reklamy pojawiają się na profilu przyszłej mamy często, nie są jedynymi treściami, które na swoich profilach publikuje gwiazda. Oprócz nich, można tam znaleźć ważne apele, jak m.in. ten by włączyć się w pomoc walczącej z pożarami Australii.

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek wpadła do sztabu WOŚP i skradła całe show swoimi krągłościami


WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek w ciąży i Radosław Majdan pod siedzibą TVN-u

Małgorzata Rozenek w ciąży i Radosław Majdan pod siedzibą TVN-u

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ciążowej sesji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ciążowej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×