Rozenek i Majdan po wyprawie kamperem mają apetyt na więcej. Ruszają w kolejną podróż. To początek dużego projektu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ruszają z nowym pomysłem. Małżonkowie po udanej wyprawie kamperem mają ochotę na więcej. Chcą stworzyć własny kanał na YouTube. Co będą pokazywać?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Chociaż dla każdego z nich jest to już trzecie małżeństwo, to udało im się stworzyć przepiękny związek. Zakochani wspólnie wychowują dzieci i razem pracują. Ich wielkim marzeniem od kilku lat była wyprawa kamperem po Europie. Ze względu na zawodowe zobowiązania i natłok obowiązków długo nie mogli sobie na to pozwolić. Dopiero tego lata udało im się poukładać grafiki, tak by wyruszyć w wymarzoną podróż.

Z początkiem lipca cała rodzina zapakowała się do ogromnego kampera. Razem z Małgosią i Radkiem podróżowali trzej synowie, a także cztery psy. Najpierw rodzina dotarła na prom, którym przeprawili się do Szwecji. Tam wyruszyli w podróż po najpiękniejszych miejscach. Co kilka dni meldowali się na innym kempingu, a w trakcie wizyty w stolicy spędzili kilka dni w jednym z hoteli.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zakładają kanał na YouTube

Małgosia i Radek byli podekscytowani podróżą. Bardzo dobrze przygotowali się do tego, co może czekać ich na szlaku. Kupili mnóstwo niezbędnych gadżetów i byli gotowi na każdą pogodę i niespodziankę. Pewnego dnia nie przewidzieli jednak, że nawigacja wprowadzi ich w pole. Wjeżdżając w wąską leśną ścieżkę ledwo przejechali przez nią ogromnym kamperem, a gdyby nie determinacja Radka i chłopców mogłoby nie być tak łatwo. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mogli wyruszyć w dalszą drogę.

Pomimo tej niezapomnianej przygody małżonkowie ocenili swój wyjazd jako bardzo udany. Dzięki temu, że Małgosia na bieżąco relacjonowała na Instagramie, wszystko, co się u nich dzieje, to fani Majdanów, chociaż na chwilę mogli przenieść się z nimi do Szwecji. Gwiazda opowiadała wiele ciekawostek dotyczących miejsc, które odwiedzają, ale dawała też wiele dobrych rad osobom, przygotowującym się do podróży kamperem. Okazuje się, że małżonkom tak bardzo spodobało się zdawanie bieżącej relacji z wyjazdu, że planują własny kanał na YouTube.

Te przygody oglądało się jak dobry serial w odcinkach. Majdanowie postanowili, to wykorzystać: chcą mieć na YouTubie własny kanał podróżniczy, w którym pokażą Polskę. W pierwszym odcinku: skansen w Sierpcu – czytamy w magazynie „Party”.

Będziecie śledzić kolejne podróże Radka i Małgosi?


Małgorzata Rozenek przeżyła horror w skandynawskich lasachRozenek i Majdan
Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary

Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×