Małgosia Rozenek i Radek Majdan nie powstrzymali namiętności. Wrzucili do sieci tak gorące nagranie, że można się zaczerwienić

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po raz kolejny udowodnili siłę swoich uczuć. Małżonkowie dali się ponieść namiętności, nie patrząc na tłum ludzi. Co za gorący pocałunek!

Małgorzata Rozenek ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwszym mężem gwiazdy był kolega ze studiów. Kolejny raz wyszła za mąż za aktora, Jacka Rozenka. Para doczekała się dwóch synów, ale ich uczucie się wypaliło. Pomimo rozstania zgodnie dzielą się opieką nad chłopcami i bardzo dobrze dogadują. Trzecim mężem gwiazdy jest Radosław Majdan. Poznali się w czasie premiery filmu Mój Biegun, na którym Małgosia pojawiła się ze swoim bratem. Gdy tylko w zasięgu jej wzroku pojawił się były bramkarz reprezentacji Polski, wiadomo było, że tych dwoje połączy coś niezwykłego.

Sportowiec miał podobne życiowe doświadczenia i na koncie dwa śluby zakończone rozwodami. Postanowili jednak spróbować po raz trzeci i okazało się to dobrym wyborem. W 2016 roku wzięli ślub po trzech latach znajomości. Obecnie wspólnie wychowują dwóch starszych synów Małgosi, a także dwuletniego Henia, który jest ich wspólnym dzieckiem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w namiętnym pocałunku

Małgosia i Radek, chociaż nie widzą świata poza swoimi dziećmi i mają bardzo napięty zawodowy grafik, to zawsze znajdą w nim chwile, które mogą spędzić tylko we dwoje. Kilka tygodni temu wyjechali razem do Miami, by tam uczcić urodziny sportowca. We wtorek natomiast polecieli do najbardziej romantycznego kraju, czyli Francji. Tym razem również nie towarzyszą im dzieci.

Chociaż, czekając na samolot, nieźle się pokłócili, a na lotnisku doszło do awantury i wymiany zdań, to zdaje się, że na miejscu zapomnieli o wszelkich nieporozumieniach. Małżonkowie w pełni korzystają z czasu, który spędzają we własnym towarzystwie, a do sieci wrzucili nagranie namiętnego pocałunku. Romantyczne kadry, były tak gorące, że mogły spowodować rumieńce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Widać, że mimo upływu lat nadal jest między nimi mnóstwo namiętności i nie mogą oderwać od siebie rąk. Fani nie ukrywali w komentarzach, że czuć pomiędzy nimi iskrę.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fotoreporter też z nimi poleciał?

  • Goweraść pisze:

   Zawsze jest. Przeciez małgosiunia selfi nie robi.
   Musi byc ustawka, swiatlo, kadŕ,
   I usmieccchhhhh

 • Gość pisze:

  Poprosimy jeszcze jedno zdjecie! Tym razem bez majtek

 • a.nka pisze:

  Stawiają telefon na murku i nagrywają, jak się całują? Pamiątka dla siebie – ok. Wrzucanie do sieci jest co najmniej dziwne🙄

  • Gość pisze:

   Eee obie sztuczne z Dodą dużo w urodzie przeróbek mają za sobą sztuczny biust nie lubię czegos takiego. Ja tam wole naturalność w swojej żonie nawet was nie przebije piersi jedrne średniej wielkości, ale naturalne wiadomo, a nie jakieś selikony lub dużo poprawek w twarzy. Naprawdę takim to współczuję, że muszą to akceptować.

  • Gośćnatalia pisze:

   Proszę jeszcze jak uprawiacie seks

  • Gość pisze:

   Nic specjalnego, nuda panie nuda.

 • Gość pisze:

  O proszę są w Nicei. Jakoś podświadomie wiedziałam, że tu przyjadą.

  • Gość pisze:

   No właśnie! Stawiają telefon, nagrywają jak sie całują, wsyztsko jak zawsze zaplanowane, a Jastrząb pisze „dali się ponieść” 🤣

  • Gość pisze:

   Wszystko na pokaz niesmaczne to jest

 • Gość pisze:

  Rozenek wszystko ma na sprzedaż.

  • Gość pisze:

   Usta zrobione niekształtne i w tym sztuczny nie równy uśmiech. Moja ma naturalne usteczka i to mi wystarcza serio bez żadnych przeróbek. Naturalność zawsze przebije sztuczność kobietki pamiętajcie o tym. Co sztuczne to sztuczne czy piersi czy twarz i figóra.

  • Gość pisze:

   Podobnie jak Anna L.

 • Gość pisze:

  Fuj obrzydliwe aż się nie dobrze robi

 • Xenez pisze:

  Znowu Rozenek,nie cierpie ich,wychodzą z każdej lodówki.

  • Gość pisze:

   Majdan pokaże Ci swoją żonkę naturalną bez żadnych poprawek, a biuścik normalny taki jaki powinien być i wtedy to padniesz na jej widok.

 • Gość Babcia pisze:

  Teraz już tylko sex nagranie zostało Gośce do opublikowania.Jej desperacja by utrzymać zainteresowanie jest żenująca.Jeszcze tylko niech się w tym Paryżu pokłócą , popiją i zrobią awanturę w lokalu ,a norma będzie wykonana.Ona już niczym nie zadziwi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×