Szukaj

Święta u Majdanów – dzień drugi. Radek i Małgosia w wygodnych ciuchach z Heniem na kanapie. Jest też prezent od teściowej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan pokazali, jak spędzają drugi dzień świąt. Małżonkowie świetnie bawili się podczas rodzinnej sesji zdjęciowej. Zdradzili też, jaki prezent mama prezenterki przygotowała dla zięcia.

Na Instagramie już od listopada panuje świąteczna atmosfera. Gwiazdy w tym roku zdecydowanie chętniej dzielą się z fanami rodzinnymi kadrami. Nawet podczas Wigilii i Bożego Narodzenia nie zapomnieli o swoich obserwatorach, a social media zamieniły się w album pełen świątecznych pocztówek. Te święta są wyjątkowe szczególnie na Małgosi Rozenek i Radka Majda, którzy po raz pierwszy spędzają je ze swoim synem Heniem.

Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu i z miejsca stał się małą gwiazdą na profilu każdego z rodziców. Pod każdym postem z jego udziałem nie brakuje komplementów. W szczególnym, grudniowym czasie szczęśliwi rodzice chętnie pokazują kadry, na których widzimy uroczego bobasa.

Majdanowie mają już za sobą kilka sesji świątecznych, ale to zdjęcia wprost z domowego zacisza wzbudzają największe zainteresowanie fanów. W Wigilię pokazali przepiękne stylizacje, w których zasiedli do najważniejszej kolacji w roku. Mały Henio w eleganckim garniturze wzbudził zachwyt internautów.

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan pokazali świąteczne zdjęcia

Małgosia i Radek w tym roku spędzają Boże Narodzenie w towarzystwie najbliższej rodziny i syna Henryka. Dzisiaj na profilach małżonków możemy podziwiać kolejne piękne kadry. Gospodyni programu Projekt Lady podzieliła się z fanami rodzinną tradycją. Jej mama zawsze obdarowuje swojego zięcia sweterkiem ze świątecznym motywem. W tym roku otrzymał on od niej także pasujące wełniane czapki.

Podczas rodzinnej sesji rodzice i ich synek bawili się doskonale.

Coroczna tradycja obdarowywania Radzia (przez moją mamę) swetrami świątecznymi, w tym roku została wzbogacona o czapki. Wyglądamy jak wyglądamy, ale bawiliśmy się świetnie, chociaż #georgiomajdani nie poczuł świątecznego klimatu. Radzio mówi: że teściowa, samej sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę. Co będzie w przyszłym roku?

Pięknymi ujęciami postanowił podzielić się także Radek. Piłkarz pozuje z roześmianym Heniem, który jest żywo zainteresowany choinką. Kolorowe bombki i światełka przyciągają jego uwagę. Półroczny maluch został sfotografowany, gdy wyciągał rączkę, by złapać jakąś ozdobę.

Trzeba przyznać, że kadry z Heniem należą do tych najpiękniejszych. Widać, że cała rodzina wyjątkowo przeżywa te święta. Oczywiście pod zdjęciami nie brakuje komplementów, a syn Majdanów kradnie całą uwagę.


Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×