Szukaj

Radosław Majdan przed przeprowadzką postawił Małgosi jeden warunek. O wszystkim powiedział na antenie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odwiedzili dzisiaj studio Dzień Dobry TVN. Małżonkowie opowiedzieli o rodzicielstwie, a Radek zdradził, jakie warunki postawił żonie przed przeprowadzką. Zostały spełnione?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Świetnie dogadują się nie tylko jeśli chodzi o sprawy swojej rodziny, ale także o nowe zawodowe wyzwania. Małżonkowie chętnie udzielają razem wywiadów i goszczą w popularnych programach. Dzisiaj rano odwiedzili studio Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce pojawiają się bardzo często, ponieważ obydwoje są mocno związani ze stacją TVN, a Małgosia jest gwiazdą jej flagowych formatów.

Na początku lutego na antenie TVN Style wystartował kolejny program z udziałem mamy małego Henia, w którym pokazuje ona swoją drogę do uzyskania dawnej sylwetki. Rozenek cudnie chudnie, już zyskało sobie sporą widownię.

Tuż po wyjściu ze studia DDTVN na Małgosię i Radka czekali paparazzi, którzy zrobili im mnóstwo zdjęć. Zakochani jak zwykle wyglądali bardzo szykownie, a żona piłkarza zachwycała zgrabnymi nogami w bardzo kusej mini. Przy okazji pokazała też swoją piękną opaleniznę, którą przywiozła prosto z urlopu w Meksyku.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgosia i Radek tuż przed swoim kilkutygodniowym urlopem zdradzili, że szykują się do przeprowadzki. Po narodzinach trzeciego synka Henia ich apartament w Warszawie zrobił się już nieco za ciasny. W nowym domu każdy z członków rodziny ma mieć swój oddzielny pokój, a rezydencję ma otaczać okazały ogród, w którym znajdzie się mnóstwo roślin oraz miejsce dla ich ukochanych czworonogów. Na początku stycznia paparazzi przyłapali całą rodzinę, na oglądaniu działki pod Warszawą, gdzie już niedługo znajdzie się ich willa.

Małżonkowie już nie mogą doczekać się przeprowadzki, a w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN opowiadali nie tylko o swoim rodzicielstwie, ale także o tym, jak wyglądały początki ich wspólnego życia. Małgosia Razem z dwoma synami z poprzedniego małżeństwa wprowadziła się do kawalerskiego mieszkania Radka.

Ja nie do końca zdawałam sobie sprawę z kawalerskiego trybu życia Radka, a nagle wjechałam z dwójką małych dzieci. Radosław musiał kupić chleb i serki…- wspominała Gosia w DDTVN.

Okazuje się, że przed przeprowadzką Radek postawił swojej ukochanej jeden warunek. Była rzecz, której nie miał zamiaru oglądać w swoim domu.

Powiedziałem, że seria twoich wazonów NIE WCHODZI… – powiedział do żony Radek.

Jak widzimy na zdjęciach, które Małgosia dodaje w social mediach, warunki Radka nie zostały spełnione, a piękne wazony zajmują honorowe miejsce na kominku.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×