Szukaj

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zrobili rewię maseczek. Gdzie kupili takie cuda?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoje maseczki ochronne. Zabawny post odbił się szerokim echem na Instagramie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wkrótce zostaną rodzicami. Już za kilka tygodni na świat przyjdzie ich długo wyczekiwany synek. Po porodzie prezenterka planuje wybrać się na zasłużony urlop, zanim to nastąpi, stara się w pełni wypełnić czas, realizując służbowe obowiązki. Gwiazda, zanim wprowadzono przymusową kwarantannę, zdążyła udzielić kilku wywiadów, oraz uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, w których główną rolę pełnił jej mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Rozenek na czas kwarantanny postanowiła opuścić Warszawę i wraz z najbliższą rodziną zaszyć się na malowniczych Mazurach. Tam w spokoju i bez obaw o swoje zdrowie może odpoczywać przed porodem i pojawieniem się nowego członka rodziny. Przyszła mama nie zostawiła jednak swoich fanów z niczym. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i codziennie dzieli się z internautami zdjęciami z kwarantanny. Trzeba przyznać, że ciąża jej bardzo służy – w każdym wydaniu wygląda po prostu pięknie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: jakie noszą maseczki?

W związku z pandemią koronawirusa wprowadzono w Polsce liczne obostrzenia. Małgosia i Radek stosują się do nich bardzo restrykcyjnie od samego początku, o to samo proszą również swoich obserwatorów. O 16 kwietnia wprowadzono w całym kraju nakaz zasłaniania twarzy i ust podczas przebywania w przestrzeni publicznej.

Małżeństwo Majdanów jest znane z rozwagi, ale również ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Takim podejściem zaskarbili sobie ogromną sympatię internautów. W celu zwrócenia uwagi na problem społeczny Majdanowi zaprezentowali się w zabawnych maseczkach:

Od dzisiaj w maskach, a my jeszcze, ciągle nie wybraliśmy  – napisał Radek Majdan.

Radosław Majdan dodał zdjęcia, na których razem z żoną pozuje w kolorowych maseczkach, ale niekoniecznie takich, które uchronią przed zarażeniem koronawirusem. Internauci prawidłowo odczytali intencje sesji:

  • Radziu, gdzie to kupić i po ile?
  • Wszystkie twarzowe.
  • We wszystkich super! Może każdego dnia zakłądac inną ?
  • Kylo Ren pasuje Ci najlepiej.

Dobrze, że w tak trudnym czasie pandemii Radek Majdan i Małgosia potrafią zachować zdrowy dystans i nie opuszcza ich dobry humor.


Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×