Szukaj

Nie wiedzieliśmy, że Radosław Majdan to taki romantyk. Małgorzata Rozenek wspomina ich pierwsze spotkanie. Już wtedy padła odważna deklaracja

Małgorzata Rozenek chce ująć teściową swoim popisowym daniem

Małgorzata Rozenek chce ująć teściową swoim popisowym daniem

Jak poznali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan?

Chociaż Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek są razem od prawie 2 lat, ich związek cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie. Zakochani dawkują emocje, rzadko pokazują się publicznie i nie udzielają wywiadów. Od tej zasady gwiazda zrobiła wyjątek i przyjęła zaproszenie od Natalii Hołowni.

W programie Kobiecym Okiem Małgorzata Rozenek po raz pierwszy opowiedziała, jak poznała się z Radosławem Majdanem. Miało ono miejsce na premierze „Mojego bieguna”.

Jak myśmy się poznali to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: „Radosław nie podchodź do mnie bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem”, a on do mnie: „Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka”

Nie wiedzieliśmy, że z Radosława jest taki romantyk.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali obrączki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokazie Łukasza Jemioła (Fot. ONS)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Radosław Majdan i Radosław Majdan - jak się poznali?

Radosław Majdan i Radosław Majdan – jak się poznali?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×