Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili sposób na udany seks w kamperze. W nowym wywiadzie podzielili się swoimi doświadczeniami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gościli podczas Domówki u Dowborów. W trakcie rozmowy podzielili się swoimi intymnymi doświadczeniami. Sprawdźcie, co zdradzili.

Małgorzata Rozenek podczas tegorocznych wakacji spełniła jedno ze swoich marzeń. Razem z mężem, Radosławem Majdanem oraz synami, wybrała się w podróż kamperem po Szwecji. Wyprawę relacjonowała w social mediach. Nie tylko pokazywała kolejne etapy wycieczki, ale także dzieliła się skrywanymi dotąd sekretami.

Tak było m.in. w parku rozrywki, w którym gwiazda trzymała się daleko od ekstremalnych atrakcji. Jak ujawniła w social mediach, powodem były wydarzenia z przeszłości. Gdy była dzieckiem na jednej karuzeli walczyła o życie:

W tym parku rozrywki nawet dorośli zachowują się jak dzieci. Jako dziecko byłam z tatą w parku rozrywki w Niemczech. On wcześniej upolował mi takiego słonia, dużego pluszaka i weszliśmy na takie filiżanki kręcące. Ja walczyłam o życie, żeby przeżyć na tej karuzeli i żeby mi ten słoń nie wypadł z ręki. I od tego czasu mam taką traumę. Już nigdy nie wejdę na taką karuzelę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: intymne doświadczenia w kamperze

Małgorzata Rozenek i jej bliscy wrócili do Polski. We wtorkowy wieczór gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, byli gośćmi Domówki u Dowbora, programu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Nie zabrakło pytań związanych z podróżą kamperem. Dziennikarz w pewnym momencie spytał:

Właśnie moje pytanie jest takie, czy w kamperze da się TO robić?

Radosław Majdan wodpowiedzi podał przepis na to, by intymne doświadczenia w kamperze były jak najmniej krępujące:

Maciek, oczywiście da się. Pod warunkiem, że nie jesteś z trójką dzieci. Niestety wtedy musisz bardzo uważać. Zaparkuj kampera tak, żeby się nie zsunął. Ewentualnie, żeby sąsiedzi, którzy są z dziećmi — bo postoje dla kamperów są bardzo ciasne — nie mieli wrażenia, że w twoim kamperze dzieje się coś dziwnego.

Żona weszła mu w słowo:

Widzieliście te amerykańskie filmy, gdzie para w środku wiadomo, oddaje się rozkoszom, i jest odjazd na ten samochód i on tak drga. To kamper drga tak dziesięć razy bardziej.

Mąż Rozenek odparł z uśmiechem na twarzy:

I to wydaje się tylko w środku, że nie drga, a potem wychodzisz i całe pole patrzy na ciebie.

W tym samym wywiadzie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy w zeszłym roku powitali na świecie Henia zdradzili, że nie powiedzieli ostatniego słowa w kwestii rodzicielstwa. Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

 


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gośćmi Domówki u Dwoborów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gośćmi Domówki u Dwoborów

Dagmara Kaźmierska skomentowała Henia

Dagmara Kaźmierska skomentowała Henia

Małgorzata Rozenek - rodzinny portret

Małgorzata Rozenek - rodzinny portret

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jeżeli kogoś nie interesuje prywatne życie Państwa Majdan , naprawdę nie ma przymusu czerpania wiadomości o nim,po co wylewać kubły pomyj …..?

 • GośćMagda pisze:

  ROZENEK TY ŻAŁOSNĄ PODOSTRZAŁA ROPUCHO Z ZABURZENIAMI OSOBOWOŚCI. POKAZ WRESZCIE DOWÓD OSOBISTY, BO MAS Z 51 LAT I ZACHOWUJ SIĘ STOSOWNIE DO PANI W ŚREDNIM WIEKU A NIE JAK INFANTYLNA NASTOLATKA.

 • Gość pisze:

  iza , Gość1111, Gość macie rację. Jacyś od ziemi oderwani, Co oni sobą prezentują WSTYD

 • iza pisze:

  Ci ludzie nie sa normalni

 • Gość1111 pisze:

  Synowie będą mieli o czym opowiadać kolegom po wakacjach bo matka taka wylewna……. u po ka rza ją ce
  Chłopakom tylko wstyd przynosi. Dobrze, że moja matka nie zeszła na margines i nie musiałam chować głowy w piasek przed rówieśnikami

 • Gość pisze:

  zdradziła sekrety?????? a ona jeszcze jakieś ma??? Przed chwilą zaprosiła milion ludzi do swojego łóżka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×