Szukaj

Małgorzata Rozenek kupiła Heniowi zabawkę, na punkcie której oszalała córeczka Joanny Krupy! Asha też ją ma

Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek

Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym zdjęciem z Heniem. Chociaż fotka jest rozkoszna, to uwagę przyciąga pluszak, którym bawi się chłopiec. Taką samą zabawkę ma córka Joanny Krupy.

Małgorzata Rozenek nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Kilka miesięcy temu została mamą po raz trzeci. Błyskawicznie jednak wróciła do wykonywania służbowych obowiązków. Krótko po porodzie pojawiła się na planie programu Projekt Lady i przez kolejne tygodnie towarzyszyła uczestniczkom, które chciały zostać damami.

Gdy telewizyjne show dobiegło końca, gwiazda ruszyła na plan filmowy. Dołączyła do obsady nowego potencjalnego hitu Patryka VegiMiłość w czasach zarazy, na którego potrzebę przeszła prawdziwą metamorfozę. Zmieniła styl uczesania, zafundowała sobie tymczasowe tatuaże i kolczyk w nosie, a na planie używała mnóstwa niecenzuralnych słów.

Syn Małgorzaty Rozenek i córka Joanny Krupy mają taką samą zabawkę

Rozenek jest jednak przede wszystkim mamą. Właśnie dlatego niemal każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi synami, o czym co jakiś czas informuje fanów w mediach społecznościowych. Tak jak w środowe popołudnie, gdy podzieliła się nowym zdjęciem z Heniem. Chłopczyk skupia się na zabawie, a gwiazda z zainteresowaniem go obserwuje.

Żona Radosława Majdana w opisie nie może się nadziwić, że jej najmłodsza pociecha ma tyle energii. Dodała, że chociaż przy zabawce była jeszcze piłeczka, to jej psy zdążyły się nią odpowiednio „zaopiekować”. Małgorzata Rozenek nie widzi w tym jednak problemu – nie zależy jej na tym, by być perfekcyjną:

Ja się pytam, skąd te dzieci biorą tyle energii? Zresztą nie tylko dzieci. W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął i weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu, a w d…. W końcu nie jestem perfekcyjna.

Uroczy kadr rozczulił internautów. W komentarzach pod zdjęciem zachwycają się chłopcem:

  • Perfekcyjnym, może być bardzo ciężko, ale idealnie może być zawsze.
  • No i dobrze ze nie jesteś perfekcyjna, bo żadna matka nie jest.
  • Dzieci podczas snu ładują baterie. Pozdrawia matka czwórki.

Taką samą zabawkę co Henio ma także Asha, córeczka Joanny Krupy. Modelka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym dziewczynka bawi się słodkim pluszakiem.

Asha i jej nowy przyjaciel Rovee biegną razem podbijać świat! – napisała gwiazda.

Joanna Krupa pochwaliła się zabawką córki

Joanna Krupa pochwaliła się zabawką córki

Trzeba przyznać, że zarówno jedno, jak i drugie zdjęcie jest bardzo urocze.


Małgorzata Rozenek pochwaliła się zabawką Henia

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zabawką Henia

Joanna Krupa pochwaliła się zabawką córki

Joanna Krupa pochwaliła się zabawką córki

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×