Szukaj

Małgosia Roznek zagwiazdorzyła na planie swojego show. Zlekceważyła wskazówki Ani Lewandowskiej i jeszcze się tym pochwaliła!

Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek nie przestrzega diety Ani Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z gwiazd, która na dobre wróciła z wakacyjnego obowiązku i rzuciła się w wir codziennych obowiązków. Nic więc dziwnego, że celebrytka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu programu dla TVN Style. Czujnym obserwatorom nie umknął jednak mały szczegół.

Małgosia Rozenek bez wątpienia w najbliższym czasie spędzi sporo czasu na planie zdjęciowym. W jesiennej ramówce TVN Style zagości bowiem program Poczuj się jak Małgosia Rozenek. W jego trakcie prowadząca będzie przeprowadzać metamorfozy kobiet. To właśnie prawdopodobnie z planu tego programu powstało zdjęcie, którym celebrytka pochwaliła się na Instagramie:

Zaczynamy kolejny dzień na planie @tvnstyle_official – napisała Rozenek

Rozenek pozuje na nim bez makijażu, ubrana w sportową bluzkę i krótkie spodenki. Gwiazda założyła także pluszowe kapcie. Dzięki temu widać perfekcyjną figurę, nad którą w ostatnim czasie pracuje pod czujnym okiem Ani Lewandowskiej.

Nie da się ukryć, że pomimo wczesnej pory, prezentowała się bardzo dobrze. Nie umknęło to uwadze jej fanów, a jeden z nich napisał nawet, że:

Małgoś, można? Można!!! Wyglądać obłędnie, bezbłędnie nawet z rana.

W oczy rzucił się też kubek, który stał przed dziennikarką. Jak się okazuje była w nim kawa, którą Rozenek prawdopodobnie popijała by dodać sobie energii. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy zaczęli dopytywać czy pije ją z mlekiem.

z roślinnym, ale nie sojowym, chociaż i @annalewandowskahpba i @chodakowskaewa mówią ze jak kawa to tylko czarna – odparła Rozenek.

Czyżby znalazła złoty środek?

Nowy dzień, nowa ona! Małgosia Rozenek zrzuciła sopockie różki i wskoczyła w komunijną sukienkę!

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro

Polski show-biznes dawno nie widział takiej awantury! Małgorzata Rozenek i Joanna Krupa skoczyły sobie do oczu!


Lubisz Małgorzatę Rozenek?

×