Szukaj

Rozenek dziękuje Bogu i pokazuje nowe zdjęcia z Heniem. „Od września wracamy pełną parą”. Znamy jej plany

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek dodała nowe zdjęcia, na których pozuje z najmłodszym synkiem, Henrykiem. W opisie zdradziła swoje plany na najbliższe tygodnie. Jakie?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu zostali rodzicami. Powitali na świecie Henryka. Dumni rodzice chętnie dzielą się swoim szczęściem. Publikują nowe zdjęcia chłopca, które niejednokrotnie rozczulają internautów. W komentarzach nie brakuje słów zachwytu pod jego adresem.

Małgorzata Rozenek o swojej fundacji. Kiedy wznowi działalność?

Małgorzata Rozenek kolejne fotografie synka opublikowała w poniedziałek. Chłopczyk leży w ramionach mamy, która go przytula. Perfekcyjna w opisie podkreśla, że bardzo się cieszy, że po raz trzeci została mamą:

Każdego dnia budząc się i zasypiając, dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie byłoby ich ze mną.

Gwiazda zaznacza, że synowie nadają sens jej życiu. Chociaż jest bardzo szczęśliwa, wie, że nie każdy może cieszyć się macierzyństwem. Chcąc pomóc parom starającym się o dziecko dzięki zapłodnieniu in-vitro, stworzyła fundacje. Miała ruszyć w marcu, epidemia koronawirusa nieco zahamowała te plany.

Patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie, ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja. Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił, ale wracamy!

Rozenek zdradziła plany na najbliższe tygodnie. Wyjawiła, że od września organizacja wraca do pracy:

Od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami […] Nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem.

View this post on Instagram

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być… dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił ????‍♀️ ale wracamy! ???? od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami???? bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie ???? bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ ????????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Internauci w komentarzach dziękują Rozenek za zaangażowanie w tę sprawę, pisząc, że takie działania są bardzo potrzebne.

 


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×