Szukaj

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wielkim wyczynem swojego młodszego syna! Zaimponował nawet Królowej życia!

Małgorzata Rozenek, Dagmara Kaźmierska

Małgorzata Rozenek ma prawdziwy powód do dumy. Jej młodszy syn Tadeusz właśnie wrócił cały i zdrowy z zielonej szkoły! Chłopiec powrócił do domu z trzydniowej wyprawy w tych samych ciuszkach, w których pojechał!

Małgorzata Rozenek doskonale godzi swoją spektakularną karierę medialną z życiem osobistym. Prowadząca Projekt Lady znalazła wreszcie receptę na szczęśliwe małżeństwo, jest również przy tym cudowną mamą wspaniałych synów. Małgorzata zanim poślubiła swojego trzeciego męża Radosłąwa Majdana, była żoną prawnika Łukasza Bukaczewskiego, a następnie aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Chłopcy są największą dumą gwiazdy TVN-u.

Rozenek uwielbia chwalić się swoimi synami, nic w tym dziwnego skoro wyrastają na prawdziwych przystojniaków, wspaniale się uczą , a do tego odnoszą sukcesy w wielu innych dziedzinach. Ostatnio na profilu Małgorzaty można podziwiać wspaniałe zdjęcie Tadzia, który właśnie wrócił z zielonej szkoły. Wyczyn malca dumna mama opisała w zabawny sposób:

Tadek pojechał na zielona szkołę. On zachwycony, ja średnio, kto to wymyślił, żeby takie małe dzieci wyjeżdżały, na tyle dni bez Mamy. Najbardziej rozśmieszył mnie jeden z punktów regulaminu wyjazdu „codzienny prysznic obowiązkowy”, ma to sens, bo może wtedy będą się przebierać z ostatniej, co prawda 3 dniowej wrócił w tym w czy pojechał. Rozpakowując walizkę pytam „Tadek dlaczego ubrania nawet nie ruszone” a Tadek „Mamo nie chciałem dokładać Ci pracy” serio – napisała rozbawiona Małgosia.

Pod zdjęciem Małgorzaty pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy, internauci nie kryli swojego zachwytu, jak również dzielili się ze swoją idolką własnymi doświadczeniami:

  • Znam to! Mój synek dzięki temu wygrał razem z kolegami konkurs na porządek w pokoju bo nie rozpakowywali walizek
  •  Gosiu – mój syn ostatnio wrócił z pierwszej takiej wyprawy. Nie odzywała się w trakcie, wychowawczyni napisała krótko żyje ma się dobrze w nocy objadł się chrupkami z chłopakami i zwrócił na dywan – jest okej
  • Skąd ja to znam Mój mówi”będziesz miała mniej prania i oszczędzisz na wodzie”
  • Chłopaki są bardzo podobni do swojego taty.
  • To są małe dzieci ? Mój syn pojechał na wycieczkę szkolna mając 3 latka
  • Tadek bardzo logicznie myśli
  • Taki Tadek to skarb Pani Małgosiu

Post Małgosi Rozenek skomentowała również królowa życia, która jest mamą syna jedynaka o imieniu Conan. Dagmara Kaźmierska doskonale zna problemy wynikające z matczynej troski, miłości oraz tęsknoty za pociechą. W postępowaniu Tadzia dopatrzyła się podobieństw do jej dziecka:

Conanek 2 – napisała Dagmara

Komentarz Dagmary w krótkim czasie uzyskał ponad 300 polubień! My również lubimy i życzymy przebojowej Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia.

Małgorzata Rozenek na planie “Azji Express”?! Jej zdjęcia z Chin wyglądają jak kadry z programu TVN-u!

Małgorzata Rozenek zachwyciła tanim strojem z sieciówki! Jest tak piękny, że tylko patrzeć jak się wyprzeda!

Radosław Majdan zaszalał! Podarował znanej aktorce bardzo intymny prezent urodzinowy! Małgorzata Rozenek powinna być zazdrosna?!


Małgorzata Rozenek chwali się sukcesem swojego syna Tadeusza

Małgorzata Rozenek chwali się sukcesem swojego syna Tadeusza

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem pod Pałacem Kultury wspierają WOŚP

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem pod Pałacem Kultury wspierają WOŚP

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami - Sylwester 2018

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami - Sylwester 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×