Szukaj

Tak wyglądała druga kreacja Małgorzaty Rozenek na Bal TVN 2019! Powalająca, to mało powiedziane!

Małgorzata Rozenek na Balu TVN 2019 pojawiła się w czarnej sukience zaprojektowanej przez Ewę Minge. To jednak niejedyna kreacja, którą gwiazda miała do wyboru. Projektantka pokazała drugą sukienkę. Jak wyglądała? 
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Balu TVN 2019 pokazała się w kreacji, która nie przeszła bez echa. Chociaż Perfekcyjna była z niej bardzo zadowolona, stylizacja podzieliła internautów. W komentarzach przyrównywali Małgosię do Cruelli De Mon, bohaterki bajki 101 dalmatyńczyków. 

Zobacz: Kreacja Małgorzaty Rozenek z Balu TVN 2019 podzieliła internautów. Wyszła Cruella, a miała być… Nie uwierzycie kto zainspirował gwiazdę

Małgorzata Rozenek – druga kreacja na Bal TVN 2019

Okazuje się, że czarna kreacja, w którą ubrała się Małgosia, nie była jedyną, którą przygotowała projektantka. W niedzielny wieczór Ewa Minge pochwaliła się sukienką bliźniaczo podobną do tej, którą miała na sobie Rozenek. Tym razem w kolorach błękitu.

Minge zdjęcia kreacji opublikowała na Instagramie. W opisie zdradziła, że jej celem jest projektowanie takich ubrań, by osoby, które je ubierają, chociaż na jeden wieczór mogły przenieść się do świata bajek. Jej celem jest, by czuły się jak księżniczki.

Chce być dobrą wróżką, która spełnia najskrytsze, najbardziej nierealne marzenia. Nieważne czy to jednorożec czy sukienka …ma przynosić szczęście. Wszystko co robimy w życiu ma naszą energię. Tym razem kawałek nieba z ptakami, puszyste chmury i plusk wodospadu. Niby królowa śniegu a jednak jakby roztopiona w uczuciach – podpisała zdjęcie projektantka.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Małgorzata Rozenek z synami. Ubrała ich prawie tak samo, jak siebie!

View this post on Instagram

Życie to bajka ale jak często możemy być w tej bajce rasową księżniczką? Ile razy wirujemy szczęśliwe w rytmie spełnienia i miłości ? Celebrować życie , to dotykać codziennie ziemi bosymi stopami , czuć wilgoć jesieni , temperaturę lata i ostry mróz . Najbardziej czekamy na wiosnę , jest nadzieją na przebudzenie . Projektując suknie na wielki bal myśle o każdym detalu , tak ciała jak i duszy. Mam baśniowe podejście do wielu spraw i może dlatego nasza codzienna rola Kopciuszka tak mocno zobowiązuje mnie podczas pracy. Chce by moje księżniczki wkładając swoje szaty zapomniały o codzienności , grochu , złych macochach i trollach . Chce być dobrą wróżką , która spełnia najskrytsze ,najbardziej nierealne marzenia. Nie ważne czy to jednorożec czy sukienka …ma przynosić szczęście . Wszystko co robimy w życiu ma naszą energię . Tym razem kawałek nieba z ptakami , puszyste chmury i plusk wodospadu . Niby królowa śniegu a jednak jakby roztopioną w uczuciach …. Miłej nocy kochani ❤️. #hautecouturedress #hautecouture #ewaminge #evaminge

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Fani zachwyceni byli tym projektem, co podkreślali w komentarzach pod zdjęciem:

  • Piękna suknia jak z bajki. Nie mogę się oderwać od oglądania zdjęć. Gratuluję.
  • Wow! Gratuluje talentu, to już jest arcydzieło, a nie sukienka!
  • Nooo jest piękna! Piękny przekaz niesie ze sobą ona.
  • Piękna aż dech zapiera … Chciałabym chociaż przymierzyć kiedyś takie cudo.
  • Piękna! Gratulacje i zazdroszczę tak zdolnych dłoni.

Trzeba przyznać, że kreacja jest równie piękna jak ta, którą miała na sobie Rozenek podczas balu.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej sukni wieczoru! Będą o niej mówić latami!


Małgorzata Rozenek - druga kreacja, Bal TVN 2019

Małgorzata Rozenek - druga kreacja, Bal TVN 2019

Druga kreacja Małgorzaty Rozenek na Bal TVN 2019

Druga kreacja Małgorzaty Rozenek na Bal TVN 2019

Ewa Minge pokazała błękitną kreację

Ewa Minge pokazała błękitną kreację

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×