Willa Małgorzaty Rozenek zmieniła się w świąteczny raj! Gwiazda pokazała dekoracje swoich kolejnych luksusowych wnętrz!

Małgorzata Rozenek dom na święta

Małgorzata Rozenek dom na święta

Jak mieszka Małgorzata Rozenek?

Dom Małgorzaty Rozenek na święta zmienił się w świąteczny pałac. Jak gwiazda udekorowała swój salon, sypialnię i kuchnię? Na jakie ozdoby się zdecydowała? Zobacz, jak mieszka Rozenek z Majdanem.

Świąteczne dekoracje w domu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek poczuła klimat świąt jeszcze w listopadzie. Żona Radosława Majdana zadbała nie tylko o to, aby spotkać się z fanami, którym pomogła przygotować świąteczne swetry w ramach akcji Pasażu TESCO, ale też pokazała swoje świąteczne dekoracje, jakie ozdobiły jej willę na najbliższe dni. Oprócz imponującej choinki nie mogło zabraknąć akcesoriów przypominających o Gwiazdce, które wręcz „zalały” całą dostępną i nieużytkowaną przed domowników powierzchnię. Jak wygląda dom Rozenek na dwa dni przed Bożym Narodzeniem?

O tym, że Rozenek lubi dekorować mieszkania wiadomo nie od dziś. Jej talent i wyczucie dobrego smaku mogli już poznać m.in. widzowie programu Perfekcyjna pani domu. Teraz mogą przekonać się o nim internauci obserwujący profil Małgorzaty. Gwiazda umieściła w sieci zdjęcia, na których zaprezentowała misternie wykonane przepięknej urody dekoracje. W salonie obok choinki pojawiły się złote renifery, a pod drzewkiem już podłożono prezenty. W pomieszczeniu zagościły zaś gwiazdy betlejemskie, stroiki i świece. Złoto-czerwony klimat zdecydowanie przywołuje na myśl zbliżający się świąteczny czas, który dla Małgosi i jej bliskich jest najszczególniejszy w całym roku.

Nic więc dziwnego, że w takim otoczeniu Rozenek oddaje się błogiemu lenistwu:

Przychodzi taki moment przed świętami, kiedy wszystko jest już zrobione. Prezenty zapakowane, dom udekorowany, zakupy zrobione. Dzieci siedzą nawet cicho w pokoju (oby czytały) a ja robię sobie herbatę, kładę się i patrzę. Chwilo trwaj – napisała dumna Małgosia.

Talent dekoracyjny Małgosi docenili internauci, kierując pod jej adresem masę przychylnych słów:

  • U mnie w domu to się mówi: pojechali na bogato w pozytywnym znaczeniu. Wesołych Świąt wszystkim życzę
  • Oj pani Małgosiu każdy by tak chciał. Zazdroszczę i życzę Wesołych i Zdrowych Świat
  • Pięknie udekorowany dom 🙂 Ja siedzę i patrzę na butki na choince z uśmiechem na twarzy, że największe nasze marzenie się spełnia

Jest perfekcyjnie, jak w świątecznym katalogu marki wnętrzarskiej. Podziwiamy Małgosię, że znalazła czas nie tylko na pracę, bywanie na bankietach, wspieranie akcji charytatywnych, ale też przygotowanie zjawiskowej dekoracji i zapewne pysznej kolacji dla rodziny swojej i męża, która w te święta odwiedzi młode małżeństwo.

Mam pomysł na to, jak chce, aby wyglądały te święta. Bardzo klasycznie, lubię te tradycyjne, klasyczne ozdoby, ten kolor czerwony bardzo dużo wnosi. Ale to jest też czas, kiedy my zwalniamy. To jest naprawdę mój ulubiony moment w ciągu roku – wyznała Małgorzata w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobaczcie zdjęcia.

Małgorzata Rozenek w nieporządnym koczku pakuje prezenty. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliście

Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

TYLKO U NAS! Anna Lewandowska z bratem w pierwszym wspólnym wywiadzie! Zdradzili sporo smaczków i razem upiekli bezglutenowe pierniczki! [WIDEO]


Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×