„PnŚ” wydało odważne oświadczenie ws. Małgorzaty Rozenek. Przekaz skierowany do konkurencji wbije widzów „DDTVN” w fotele

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to prowadząca Dzień Dobry TVN. Sporym zaskoczeniem jest to, że Pytanie na śniadanie...  zwróciło się do niej w specjalnym oświadczeniu i podziękowało jej. Piekło zamarzło?!

Małgorzata Rozenek od niedawna pracuje w Dzień Dobry TVNW śniadaniówce występuje u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. W nowej roli ma zarówno zdeklarowanych zwolenników, jak i przeciwników. Choć ci drudzy potrafią się jej czepiać o niemal wszystko, to gwiazda i tak bierze sobie ich uwagi do serca i stara się nie dawać im kolejnych powodów do krytyki.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – ostatnio wyznała, chwaląc się tym, że pracuje nad swoim głosem.

Dziś dość nieoczekiwanie gwiazda TVN została doceniona przez swoich głównych konkurentów ze śniadaniówki TVP2Pytania na śniadanie.

Małgorzata Rozenek doceniona przez Pytanie na śniadanie

Administratorzy oficjalnego profilu PnŚ na Instagramie udostępnili fragment wywiadu Gosi dla Pudelka. Przedstawicielka komercyjnej stacji w przychylny sposób wypowiadała się w nim na temat Kasi Cichopek Macieja Kurzajewskiego.

Szczerze? PR-owo świetnie to rozegrali. Ja myślę, że relacja pomiędzy Kasią, a jej partnerem jest absolutnie prawdziwa i co do tego nie mam wątpliwości. Natomiast stacja mogła obrazić się na to, co mieli, w sensie na ten emocjonalny gejzer. A mogli to wykorzystać i wykorzystali to świetnie. Możemy się obrażać na rzeczywistość, że Kasia jest z Maćkiem. Albo możemy przyjąć to z dobrodziejstwem inwentarza i grać tym – oceniła parę prowadzących z Pytanie na śniadanie.

Prowadzący internetowy kanał śniadaniówki podziękowali za te słowa:

Dziękujemy za uznanie. Pięknego dnia – zwrócili się do Małgorzaty.

Spodziewaliście się kiedykolwiek, że przedstawiciele zwaśnionych telewizji wejdą ze sobą w tak pozytywne interakcje?


Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze