Szukaj

Małgorzata Rozenek urodziła? Post Majdana namieszał w sieci. Fani masowo gratulują

Małgorzata Rozenek urodziła? Radosław Majdan na Instagramie dodał post, który namieszał w sieci. Internauci ruszyli z gratulacjami.
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda radosną nowinę przekazała w listopadzie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem. Oboje obwieścili światu, że spodziewają się wspólnego syna. Informacja w tempie błyskawicznym obiegła media, a sama prezenterka udowodniła tysiącom par, które – tak jak ona – od lat starają się o dziecko, że marzenia się spełniają.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że termin porodu Rozenek wyznaczony jest na przełom maja i czerwca. Niewykluczone jednak, że noworodek jest już na świecie. Takie przypuszczenia pojawiły się po tym, co w dniu swoich 48. urodzin zamieścił w sieci mąż gwiazdy.

Małgorzata Rozenek urodziła? Post Majdana namieszał w sieci

Radosław Majdan w niedzielę dodał post, który wywołał niemałe zamieszanie w sieci. Opublikował zdjęcie, na którym pozuje z ciężarną żoną. W opisie podkreślił, że nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu na urodziny:

Lepszego prezentu na urodziny, nie mogłem sobie wymarzyć  #dzidziuśmajdana

Część internautów odebrała to jako jasny sygnał, że synek Radosława i Małgorzaty jest już na świecie. Wśród komentarzy nie brakuje więc gratulacji:

  • Szczęścia, zdrowia i pomyślności życzę. Ja też urodziłam się w urodziny mojej mamusi.
  • Gratulacje i dużo zdrowia. Sam urodziłem się w urodziny taty — Mega fajna sprawa 🙂
  • Bliźniaki też urodziłam dwa miesiące przed czasem i tatuś w dniu swoich urodzin je zobaczył. Wszystkiego dobrego dla Was.

Czy rzeczywiście Małgorzata Rozenek urodziła? Majdan nie odniósł się do komentarzy internautów. Na oficjalną wiadomość w tej sprawie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.


Radosław Majdan z ciężarną Małgorzatą Rozenek

Radosław Majdan z ciężarną Małgorzatą Rozenek

Co Radek Majdan szykuje na poród

Co Radek Majdan szykuje na poród

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×