Wytwórnia fonograficzna złożyła Małgorzacie Rozenek ofertę nagrania płyty. Znamy szczegóły

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nagra płytę i wyruszy w trasę koncertową? W nowym wywiadzie zdradziła, że takie propozycje usłyszała od dwóch wytwórni. Czy je przyjęła?

Małgorzata Rozenek jest kobietą wielu talentów. Nie tylko spełnia się w roli żony i mamy, ale także realizuje się w życiu zawodowym. Z powodzeniem prowadzi markę odzieżową i firmę, która zajmuje się cateringiem dietetycznym. Dodatkowo aktywnie działa w social mediach, gości na branżowych imprezach, a także regularnie udziela wywiadów.

Tak jak niedawno, gdy zgodziła się porozmawiać z Jastrząb Post. Ujawniła, że wprowadziła pewne zmiany w swojej odzieżowej marce. Z pewnością przypadną one do gustu kupującym:

Myślimy coraz częściej o tym, żeby przygotowywać rzeczy na różne okazje. Tak jak różne jest życie kobiety. Od wstawania rano, poprzez codzienne życie, wyzwania zawodowe, macierzyństwo, poprzez szczególne wieczory takie jak ten. I my jako Mrs. Drama chcemy towarzyszyć kobiecie na każdym etapie jej życia.

Małgorzata Rozenek nagra płytę i wyruszy w trasę koncertową?

Rozenek niedawno wystąpiła w teledysku Mikołaja Tyszkiewicza, któremu popularność przyniosła aktywność na TikToku. Pierwsze kroki w aktywności na platformie stawiał dwa lata temu, przez ten czas stał się jednym z popularniejszych użytkowników. Nic więc dziwnego, że jego klip Szot za szotem cieszy się dość sporym zainteresowaniem.

Małgorzata Rozenek na temat wideo wypowiedziała się w Dzień Dobry TVN. Powiedziała, że cieszy się z tego, że mogła spróbować swoich sił w nowym wyzwaniu:

Nie przeszkadzało mi to, co działo się w teledysku. Czy picie wódki na imprezie jest czynnością nielegalną? Jest życie, jest praca, są wakacje, są imprezy. Nasze życie składa się z różnych aspektów – imprezy młodych ludzi również należą do elementów życia. Bardzo lubię sprawdzać się w nowych rzeczach, a to się wpisuje w bardzo rozległy wachlarz moich zainteresowań i umiejętności.

Gwiazda dodała, że miała szansę na to, by nagrać płytę i zorganizować trasę koncertową. Zdecydowała się jednak odmówić:

Dostałam propozycję nagrania płyty i zorganizowania trasy koncertowej od dwóch poważnych wytwórni. A to jedna z rzeczy, których nie potrafię. A nie da się nagrać płyty nie umiejąc śpiewać.

Żałujecie, że Małgorzata Rozenek nie spróbowała swoich sił w muzyce?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w czarnym garniturze

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w czarnym garniturze

Małgorzata Rozenek w czarnym garniturze

Małgorzata Rozenek w czarnym garniturze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×