Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

Zdjęcie (1) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[1/8] Małgorzata Rozenek na imprezie we Włoszech

Zdjęcie (2) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[2/8] Jak Małgorzata Rozenek ubrała choinkę?

Zdjęcie (3) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[3/8] Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN – 6 grudnia 2018

Zdjęcie (4) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[4/8] Małgorzata Rozenek w stylowym komplecie w Złotych Tarasach

Zdjęcie (5) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[5/8] Małgorzata Rozenek w czerwonych butach w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (6) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[6/8] Małgorzata Rozenek w mini na randce z Radosławem Majdanem

Zdjęcie (7) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[7/8] Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali Szlachetnej paczki

Zdjęcie (8) Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

[8/8] Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan- Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

×