Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

Małgorzata Rozenek płacze

Małgorzata Rozenek o swojej ciąży

Małgorzata Rozenek pierwszy raz skomentowała doniesienia o swojej trzeciej ciąży. Gwiazda w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem wyjawiła także swoje plany na przyszłość. Co powiedziała Małgosia?

Co Małgorzata Rozenek zrobi po porodzie?

Małgorzata Rozenek w polskim show-biznesie od dawna czuje się jak ryba w wodzie. Na miano gwiazdy TVN-u prezenterka zapracowała sobie sama długą mozolną pracą, zwłaszcza nad swoim wizerunkiem. Obecnie Małgosia w telewizji TVN nie ma sobie równych, to ona wzbudza największe zainteresowanie wśród widzów. Wszystkie programy, w których pojawia się żona Radosława Majdana biją rekordy oglądalności.

Ostatnio media plotkarskie wyraźnie sugerowały, że gwiazda jest w trzeciej ciąży. Na ten temat powstało mnóstwo fantazyjnych publikacji, jednak sama zainteresowana długo milczała.

Dopiero teraz w szczerej rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie Onet rano, Małgorzata odniosła się do wszystkich wcześniejszych sensacji. Pierwszy raz skomentowała temat swojej rzekomej ciąży:

W każdej ciąży tyłam 30 kg, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło – powiedziała.

Małgorzata w wywiadzie z Węglarczykiem wyznała, że ten rok nie należy do udanych, wszystko przez to, że nie spełniły się marzenia Małgosi o kolejnym dziecku:

Jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że nie. Tyle przed nami i cieszę się bardzo – powiedziała Małgosia.

Małgorzata z Radosławem od dawna starają się o dziecko, zatem wszystkie projekty zawodowe są na planie dalszym, ściśle uzależnionym od życia prywatnego. Jedynym celem małżonków jest teraz zostać ponownie rodzicami:

„Iron Majdan” ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję – powiedziała gwiazda TVN

Małgorzata dodała również, że przy kolejnej ciąży planuje przerwę od show biznesu:

Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da, chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy – wyjawiła.

Miejmy nadzieję, że Małgosia i Radosław już niebawem ogłoszą światu szczęśliwą nowinę o ich wspólnym dziecku.

Trzymamy kciuki.

Małgorzata Rozenek zdradziła ile przytyła w ciąży! Aż trudno w to uwierzyć!

I po niespodziance! Małgorzata Rozenek już wie, co dostanie od Radzia na święta! Będzie luksusowo [WIDEO]

Co Rozenek oddała na WOŚP? Już bardziej cennych i osobistych rzeczy nie mogła przekazać!


Małgorzata Rozenek na imprezie we Włoszech

Małgorzata Rozenek na imprezie we Włoszech

Jak Małgorzata Rozenek ubrała choinkę?

Jak Małgorzata Rozenek ubrała choinkę?

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN – 6 grudnia 2018

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN – 6 grudnia 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×