Małgorzata Rozenek celebruje 6. rocznicę ślubu z Radosławem Majdanem niepublikowanymi zdjęciami z tego dnia. To gratka dla fanów!

Rozenek i Majdan - 6. rocznica ślubu

Rozenek i Majdan - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek uczciła na Instagramie 6. rocznicę ślubu z Radosławem Majdanem. Na jej profilu pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia. To był piękny dzień.

Małgorzata Rozenek od lat robi karierę w show-biznesie. Ogromną popularność przyniósł jej program Perfekcyjna Pani Domu, w którym uczyła kobiety jak dbać o porządek. W krótkim czasie zaczęła pojawiać się też w kolejnych popularnych formatach stacji i cały czas gromadziła wokół siebie coraz większą liczbę fanów. Obecnie spełnia największe marzenie – została gospodynią DzieńDobry TVN.

Mimo że jej grafik pęka w szwach, nie zapominała, że to właśnie dzisiaj mija 6 lat, odkąd została żoną Radosława Majdana. Co opublikowała na Instagramie?

Małgorzata Rozenek świętuje 6. rocznicę ślubu z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się podczas premiery filmu Mój Biegun w 2013 roku. Gosia na imprezę przyszła ze swoim bratem Mishą Kostrzewskim. Para przegadała cały wieczór. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: „Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem” – wspominała gwiazda w programie Kobiecym Okiem.

Natychmiastowe zauroczenie potwierdził Kostrzewski:

Małgośka od samego początku była pod wrażeniem Radka. Widziałem ten moment, jak oni się poznali i się sobą zauroczyli. Jak na siebie spojrzeli, to od razu zaiskrzyło. To było czuć. Od razu pomyślałem: „Co ja tutaj robię, chyba tu przeszkadzam?! Zresztą Gośka mi nawet po chwili powiedziała, bym sobie poszedł porozmawiać z Maćkiem Musiałem, a ona sobie na spokojnie pogada z Radkiem. Poszedłem i mi się zgubili – zdradził niedawno w rozmowie z Faktem.

Po trzech latach zdecydowali się sformalizować związek. W 2016 roku zostali małżeństwem. Ich ślub odbył się w Konstancinie, a podczas uroczystości gwiazda wystąpiła w pięknej kreacji projektu Ewy Minge.

Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od tego dnia, a Małgorzata, mimo że zapracowana, nie zapomniała uczcić rocznicy postem na Instagramie. Pokazała kilka zdjęć z tego pamiętnego wydarzenia.

Przypomnijmy, że małżonkowie oprócz wychowywania synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa, są także szczęśliwymi rodzicami dwuletniego Henia.

W relacji na Instagramie Małgorzata pokazała piękny bukiet kwiatów od męża, a także zdradziła, że najbardziej ceni chwile, kiedy może w spokoju posiedzieć z ukochanym na kanapie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×