Małgorzata Rozenek ma szczerozłote serce. To, co zrobiła dla byłego męża jest imponujące

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek aktualnie całą swoją uwagę poświęca niedawno urodzonemu synkowi. Jednak nie zapomina także o pozostałych pociechach. Ich ojciec Jacek Rozenek również może na nią liczyć.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej zapracowanych znanych mam. Chociaż mały Henio jest na świecie od niespełna miesiąca, to gwiazda już powróciła do pracy. Niedługo będziemy mogli ją znów podziwiać na ekranie w nowej edycji Projektu Lady. Dodatkowych propozycji wciąż przybywa. Z powodzeniem wykorzystuje również do tego swój profil na Instagramie, na którym może pochwalić się ogromną ilością obserwujących. W jej postach pojawia się coraz więcej produktów dla dzieci.

Niestety na dobrą passę nie może liczyć były mąż Rozenek i ojciec jej starszych synów. Jacek Rozenek w 2019 roku przeszedł dwa udary mózgu. Aktor zarabiał do tej pory, grając w serialu Barwy Szczęścia. Jednak, aby mógł wrócić na plan potrzebna była rehabilitacja, zapewniająca mu pełną sprawność. Ta niestety nie mogła się odbyć z powodu panującej pandemii koronawirusa. Tym samym stracił on możliwość pracy. Dodatkowym obciążeniem, które zachwiało jego płynność finansową, było wstrzymanie zdjęć na planie oraz wszelkich szkoleń z autoprezentacji dla firm, które również były źródłem jego dochodów.

Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża

Małgorzata doskonale sobie zdaję sprawę z trudnej sytuacji Jacka i stara się wspierać go, na tyle, ile może. Wykazała się także ogromnym zrozumieniem.

Z powodu pandemii odwołano jego zabiegi. Proces przywracania sprawności cofnął się – zdradziła w rozmowie Na żywo znajoma aktora. Do tej pory jego najważniejszym źrodłem dochodu były szkolenia dla firm. Obecnie zleceń ma niewiele. Czasem zdarza mu się prowadzić kursy zdalnie. Ale nie są tak zyskowne – dodaje.

Prezenter do tej pory bez słowa wywiązywał się ze zobowiązań wynikających z wychowania wspólnych dzieci. Ponosił w równym stopniu koszty ich utrzymania. Jednak problemy zdrowotne, rehabilitacja i brak zleceń sprawiły, że trudno my było podołać ojcowskim obowiązkom.

W tej sytuacji Małgosia zaproponowała, by przekazywał tyle pieniędzy, ile mógł – informuje źródło Na żywo.

Jednak to nie pierwszy dobry gest ze strony byłej żony, gdyż podczas jego pobytu w szpitalu, Rozenek często odwiedzała Jacka. Rozmawiała z lekarzami i pomagała w organizacji rehabilitacji. On natomiast bardzo doceniał jej pomoc i wsparcie. Zapowiedział, że gdy tylko wróci na plan serialu, będzie ponosił koszty wychowania w pełnym wymiarze.


Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Komentarze

  • asse pisze:

    Taka wspaniała, musiała się pochwalić mediom! Wszystkie portale już o tym piszą. Wstyd. Musiała tak upokorzyć p. Jacka???

  • asse pisze:

    TAKA WSPANIAŁA, ŻE POINFORMOWAŁA OD RAZU MEDIA??? Wstyd!!

  • AGUL pisze:

    Gdyby była normalna..to przy jej majątku..całkowicie by z alimentów zrezygnowała…a pan Jacek mógłby te pieniądze na swoją rehabilitację przeznaczyć…dopiero wtedy można by o Niej powiedzieć że ma szczerozłote serce..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×