Małgorzata Rozenek pokazała swoje biuro w Meksyku. W takich luksusach pracuje na drugim końcu świata

Małgorzata Rozenek pokazała, jak pracuje w Meksyku

Małgorzata Rozenek pokazała, jak pracuje w Meksyku

Małgorzata Rozenek wyjechała do Meksyku, aby w spokoju pracować nad nowymi projektami zawodowymi. W środowe popołudnie pokazała fanom, jak wygląda jej biuro. W takich warunkach praca staje się prawdziwą przyjemnością, choć Perfekcyjna musi stawić czoła kilku przeciwnościom.

Małgorzata Rozenek kilkanaście dni temu razem z całą rodziną wyjechała do Meksyku. Jak zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, tym razem wyjechała, aby w spokoju pracować nad nowymi projektami. Nie oznacza to jednak, że nie ma czasu na relaks, czy zwiedzanie.

Co prawda w piękne miejsce, ale jedziemy tam do pracy. Przenosimy przygotowanie kilku kampanii letnich. Zamiast robić to tu w Polsce, robimy to tam, gdzie pogoda jest pewna, gdzie plaże są piękne, gdzie piasek jest biały. Po prostu łatwiej jest zrobić pewne rzeczy. Natomiast jedziemy tam z założeniem, że to nie jest odpoczynek, tylko praca w ładniejszych okolicznościach przyrody. Jedziemy wszyscy, cała rodzina, ekipa. Wszyscy przenosimy się na miesiąc w to miejsce i tam będziemy pracować. Jest to możliwe, dlatego, że skończyła się kolejka Ekstraklasy, liga się skończyła i Radosław ma teraz przerwę do rozpoczęcia nowych rozgrywek – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej biuro w Meksyku. Perfekcyjna zdradziła przy okazji, że praca w takich warunkach wcale nie jest tak przyjemna, jakby się mogło wydawać.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej biuro w Meksyku

Wiadomo, że Małgorzata, będąc w gorącym Meksyku, nie tylko wypoczywa i zażywa kąpieli słonecznych, ale także przez cały czas czuwa nad swoją marką odzieżową Mrs.Drama oraz pracuje nad kilkoma innymi projektami zawodowymi. Rozenek postanowiła pokazać, jak obecnie wygląda jej biuro. Na fotografii możemy zobaczyć, że gwiazda w stroju kąpielowym siedzi na leżaku i skupia się na swojej pracy.

Trzymam rękę na pulsie, z leżaka prowadzę firmę, bo to, że jest tu pięknie i przez dwa dni w tygodniu (tak jak w domu) odpoczywamy, to nie oznacza, że przez pozostałe pięć, nie pracujemy. Dlatego też tak mało tu zdjęć pięknych plaż, chociaż tu też winne są glony, czy super knajp, trochę nie mamy na to wszystko czasu, ale najważniejsza lekcja z tego zwariowanego roku, jest taka, że coraz częściej, można pracować z każdego miejsca na ziemi. Ale zauważyłam taką prawidłowość: im dalej od domu jesteś, tym bardziej pojawia się, wymagający twojej osobistej interwencji problem, a ze względu na 7 godzin różnicy czasu, jak się tu budzimy (z powodu Henia o 6), to w Polsce już jest środek dnia i zaczynam go od razu w galopie. Nie narzekam! Tak się z Wami dzielę. Całuje każdego z osobna i życzę Wam cudownego dnia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Fani są pod wrażeniem urody Małgorzaty oraz jej pracowitości, czemu dają wyraz w komentarzach:

  • Uroki prowadzenia działalności, wiem coś o tym….Niby urlop, a jednak człowiek jedną nogą w firmie.
  • A podobno opalenizna powoduje szybsze starzenie. No chyba nie w Pani przypadku.
  • Przepięknie. Super ze możecie tam być. Niech słonko świeci.
  • Jak zawsze ikona kobiecości.

Wielu internautów było ciekawych tego, jak dzieci Rozenek radzą sobie ze szkołą, będąc na drugim końcu świata. Gwiazda postanowiła zaspokoić cierpliwość fanów:

Zdalnie, ale też Staś, który ma bardzo ważne egzaminy wrócił do Polski już jakiś czas temu. Kiedy ustawialiśmy tu pracę, co wcale nie było łatwe, to egzaminy miały być online. Później już nie było jak poprzestawiać wszystkich, że jednak tu nie. Wiec musieliśmy się rozdzielić, po raz pierwszy na tak długo – napisała Małgorzata.

Wierzymy, że Staś świetnie poradził sobie z egzaminami i już wkrótce wszyscy będą wypoczywać razem w Meksyku.


Małgorzata Rozenek - biuro w Meksyku

Małgorzata Rozenek - biuro w Meksyku

Małgorzata Rozenek - biuro w Meksyku

Małgorzata Rozenek - biuro w Meksyku

Małgorzata Rozenek - biuro w Meksyku

Małgorzata Rozenek - biuro w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×