Półnaga Małgorzata Rozenek w wybornej formie świętuje Nowy Rok! Pokazała zdjęcia z luksusowych wakacji! Jest i Radosław w samych slipach! - galeria
zdjecie 2
Pierwsza wspólna sesja pary w 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan półnago

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem zaprezentowali się w żółtych strojach noworocznych. Małgosia ma na sobie seksowne bikini, a Radek sportowe szorty. Małżonkowie wypoczywają w Tajlandii.Małgorzata Rozenek w nowy rok weszła w wybornej formie. Gwiazda TVN po świętach Bożego Narodzenia wyleciała na krótkie wakacje do modnej wśród gwiazd Tajlandii. Małgosi spędziła koniec roku w ramionach ukochanego Radosława na niebiańskiej plaży. Para wkleiła już sporo pięknych zdjęć ze swojego pobytu w tropikach. Prezenterka pokazała się w seksowych stringach na plaży. Tym razem małżonkowie zaprezentowali światu swoje stroje noworoczne:
Powiedzieli, że żółty w pierwszy dzień Nowego Roku przynosi szczęście ale my nie jesteśmy przesądni – napisała Małgorzata.
Na fotce możemy podziwiać Rozenek w żółtym bikini, wygrzewającą się nad hotelowym basenem. Małgorzacie towarzyszy Radosław Majdan odziany w żółte szorty. W tych cudownych okolicznościach basenowych rodzina Majdanów ładuje akumulatory po wyczerpującym Sylwestrze, trwającym do białego rana. Bez wątpienia Małgosia i Radosław 2019 rok przywitali w oryginalny sposób. Dawno nie widzieliśmy ich tak szczęśliwych. Pod postem Małgosi posypała się lawina noworocznych życzeń od fanów, do których z przyjemnością się dołączamy. https://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata-kozuchowska-sylwester-2018-zdjecia_703502.html https://jastrzabpost.pl/newsy/maja-bohosiewicz-slub-suknia-slubna-maz-zdjecia-z-wesela_703480.html https://jastrzabpost.pl/galerie/sylwester-2018-gwiazdy-kreacje-zdjecia-instagram_703236.html

Zobacz także: Półnaga Małgorzata Rozenek w wybornej formie świętuje Nowy Rok! Pokazała zdjęcia z luksusowych wakacji! Jest i Radosław w samych slipach!
×