Szukaj

Małgorzata Rozenek nadal spektakularnie świętuje nowy rok w Tajlandii! Jej ostatnie fotki w białej mini to istna magia!

Małgorzata Rozenek stylizacja

Małgorzata Rozenek jak księżniczka w białej sukience

Małgorzata Rozenek nowy rok witała w towarzystwie Radosława Majdana oraz swoich synów na egzotycznych wakacjach w Tajlandii. Gwiazda TVN nadal świętuje pokazała nowe fotki z wyprawy.

Małgorzata Rozenek nowy rok rozpoczęła z wielka klasą. Gwiazda TVN-u upajała się bowiem sylwestrową nocą w przepięknych okolicznościach tajlandzkiej przyrody. Z relacji celebrytki na Instagramie wiadomo, że wakacyjny czas płynie jej niebywale miło, większość czasu małżonkowie spędzają na niebiańskiej plaży opalając swoje boskie ciała.

Z najnowszych doniesień Małgosi wiadomo, że świętowanie w rodzinie Majdanów trwa nadal. Perfekcyjna pani domu jest już cudnie opalona, zatem na chwilę zrezygnowała ze słonecznych błogości. Małgosia wskoczyła więc w prześliczną białą mini, zrobiła się na bóstwo, w takiej odsłonie zafundowała sobie zapierającą dech w piersiach sesję w zaczarowanym ogrodzie na wyspie Phuket.

Fotki oczarowały internautów, którzy porównali swoją idolkę do księżniczki, Alicji z Krainy Czarów oraz Calineczki:

  • Ślicznie .jak Calineczka
  • Powinna być Alicja, a nie Małgosia
  • Jaka opalona
  • Jak mała słodka dziewczynka

Jak wam się podoba Małgosia w takim bajkowym wydaniu?

Zdjęcia rozebranej Anny Lewandowskiej z Dubaju stały się HITEM nowego roku! Trenerka przebiła nawet seksowną Małgorzatę Rozenek!

Półnaga Małgorzata Rozenek w wybornej formie świętuje Nowy Rok! Pokazała zdjęcia z luksusowych wakacji! Jest i Radosław w samych slipach!

Małgorzata Rozenek rozkręca się na wakacjach. Odsłania coraz więcej ciała! W samym bikini wygląda jak miss nastolatek!


Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?

×