Małgorzata Rozenek została aktorką! Już niebawem wielka premiera z ciężarną gwiazdą w roli głównej

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek aktorką. Gwiazda podpisała kontrakt i już niebawem wcieli się w jedną z postaci w nowym projekcie, który wspiera TVN.

Ciąża Małgorzaty Rozenek została przyjęta przez media i jej fanów z wielkim entuzjazmem. Gwiazda w czerwcu powita na świecie swoje trzecie dziecko. Wiadomo już, że urodzi syna, którego imię na razie owiane jest tajemnicą.

Rozenek, mimo zaawansowanej ciąży, nie zamierza zwalniać tempa w pracy. Właśnie podpisała kolejny kontrakt. Tym razem aktorski. O szczegółach poinformował Fakt.

Małgorzata Rozenek aktorką. W czym zagrała?

Jak udało się dowiedzieć redaktorom dziennika, Rozenek niebawem zadebiutuje na deskach teatru. Ciężarna prezenterka wcieli się w jedną z głównych ról w spektaklu Czarno to widzę, którego producentką jest Omenaa Mensah.

Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu „Czarno to widzę”. Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski – zdradziła Omenaa.

Niewykluczone, że rola Rozenek będzie nawiązywać do jej ciąży. W końcu jej krągłości są już imponujących rozmiarów:

Być może, być może. Na pewno zobaczymy ją na deskach teatru! – skwitowała Mensah.

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah w Cannes

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah w Cannes

Być może udział w projekcie Omeny okaże się przełomowy dla Małgorzaty Rozenek, która nie ukrywa, że ma chrapkę na aktorstwo. Już jakiś czas temu przyznała w rozmowie z naszą reporterką, że chętnie wcieliłaby się w jedną z demonicznych postaci w produkcji Patryka Vegi.

Ja niezwykle cenię Patryka za to, jakie filmy robi, dlaczego je robi i byłaby to dla mnie ogromna przyjemność móc się z nim spotkać na planie – przyznała.

Być może od występów na szerokim ekranie Małgosię dzieli już tylko jeden krok…

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah - Dzień Niepodległości USA

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah – Dzień Niepodległości USA

O spektaklu Czarno to widzę, czyli wymieszani posortowani

W Polsce podzielonej bardziej niż kiedykolwiek w historii, w tym naszym zmarginalizowanym królestewku bigoterii, hipokryzji, nienawiści i hejtu, grupa nietuzinkowych osób bardzo chce być Polakami.

Niekoniecznie każde z nich urodziło się na tej ziemi; niekoniecznie każde z nich przystaje do słowiańskiego wzorca; niekoniecznie każde z nich pasuje do jedynie słusznej psychoseksualnej matrycy narzucanej przez propagandę. Ale pokochali ten kraj, pragną być z niego dumni i chcą czuć się jego częścią. Oj, „Słowiańskie słowiki” – amatorska grupa pieśni i tańca, którą tworzą – będą miały przed sobą trudne życie… Bo jak tu beztrosko i radośnie wycinać ludowe hołubce, gdy na każdym kroku trzeba stawiać czoła pseudopatriotycznej agresji? I to nie tylko w drodze na próby, ale także w zaciszu tanecznej sali, którą dzielić przyszło im z zatwardziałym kibolem-nacjonalistą i ksenofobem? Odwaga i hart ducha mogą nie wystarczyć, ale być może rozwiązaniem okaże się staroświecka – choć może nie do końca standardowa – miłość.


Małgorzata Rozenek w białym płaszczu

Małgorzata Rozenek w białym płaszczu

Małgorzata Rozenek w butach z sieciówki

Małgorzata Rozenek w butach z sieciówki

Małgorzata Rozenek w ciąży pod siedzibą TVN-u

Małgorzata Rozenek w ciąży pod siedzibą TVN-u

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×