54-letnia Małgorzata Pieńkowska odmłodziła się o 15 lat! Gwiazda przeszła szaloną metamorfozę wprawiając w osłupienie wszystkich fanów!

Małgorzata Pieńkowska seksowne zdjęcia

Małgorzata Pieńkowska seksowne zdjęcia

Małgorzata Pieńkowska przeszła wiosenną metamorfozę

Małgorzata Pieńkowska pochwaliła się swoją wiosenną metamorfozą. Gwiazda M jak miłość całkowicie zmieniła wygląd zamieniając się w seksownego wampa. Możecie jej nie poznać.

54-letnia Małgorzata Pieńkowska w swoim bogatym dorobku artystycznym ma kilkadziesiąt ról teatralnych oraz wiele kreacji serialowych. Aktorka miała także epizod muzyczny, współpracowała bowiem z zespołem Formacja Nieżywych Schabuff, to ona zaśpiewała oryginalny refren Chciałabym chciała w piosence Klub wesołego szampana. Gwiazda szalała także na parkiecie Polsatu w czwartej edycji programu Dancing with the Stars

Jednak Małgorzata Pieńkowska widzom telewizyjnym najbardziej kojarzy się z serialem M jak miłość, w którym od 2000 roku wciela się w postać Marii Zduńskiej-Rogowskiej, córki Mostowiaków. Pieńkowska przyzwyczaiła swoich fanów do klasycznego wyglądu, aktorka raczej nie eksperymentowała z metamorfozami, zatem znany jest jej zachowawczy wizerunek. Małgorzata postanowiła jednak na wiosnę lekko zaszaleć, dzisiaj pokazała się w nowym odmłodzonym wcieleniu.

Czasami i tak wygląda moja praca. Lubię to co robię za różnorodność, za to że poznaję nowych ludzi, za naukę samej siebie- wciąż i wciąż od nowa – zmiany! – napisała Małgosia.

Na zdjęciu widzimy zmysłową kobietę. Małgorzata ma czarne modnie pofalowane włosy do ramion, jest ubrana bardzo młodzieżowo, czarne dopasowane spodnie z białymi lampasami podkreśliły jej zgrabną sylwetkę. Białą klasyczna bluzka nadała jej blasku i młodzieńczej świeżości. Taka odsłona Pieńkowskiej natychmiast spodobała się jej fanom. Pod zdjęciem można przeczytać sporo miłych komentarzy:

  •  Ślicznie wyglądasz Gosiu
  • Przeuroczo
  • Piękna kobieta
  • Śliczna jak zawsze

Jak wam się podoba odmłodzona Małgorzata Pieńkowska?

Uwielbiana gwiazda “M jak miłość” pokonała raka! Przez lata ukrywała wiadomość o ciężkiej chorobie

Legenda kina miała zagrać Marysię w “M jak miłość”! To nie Małgorzata Pieńkowska była na celowniku producentów serialu

Zapomnijcie o grzecznej Marysi z “M jak miłość”! Małgorzata Pieńkowska na najnowszych zdjęciach wygląda jak dziewczyna Bonda!


Małgorzata Pieńkowska przeszła wiosenną metamorfozę

Małgorzata Pieńkowska przeszła wiosenną metamorfozę

Małgorzata Pieńkowska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Małgorzata Pieńkowska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Seksowna sesja Małgorzaty Pieńkowskiej

Seksowna sesja Małgorzaty Pieńkowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×